Bandzone Showcase představí crossover, elektro i alternativu

  • Bandzone Showcase představí crossover, elektro i alternativu
    • 30.10.2014
    • Tisk

    Pro šest nejzajímavějších nových kapel se stane 20. listopad přelomovým datem. Jasnou volbou třetího listopadového čtvrtka bude v pořadí už šestý Bandzone Showcase, tradiční přehlídka objevů domácí hudební scény.

    Sdílejte článek:

Prkna, co znamenají svět, poskytne pražské Rock Café, mekka českých rockových kapel.

Během jednoho večera zazní tvorba šesti největších hudebních nadějí.

Letošní ročník bude pestrý nejen kombinací jejich rodných měst, ale také žánrově. Pohybovat se bude od alternativního roku až k pop-rock-elektronice.

Showcase je hudební formát, jehož smyslem je představit mladé talentované interprety a kapely (nejen) lidem z branže.

V zahraničí jde o poměrně běžný koncept, který využívají hlavně hudební vydavatelství a bookingové agentury k tomu, aby médiím ukázaly jejich nové koně.

Někdy můžou za podobnou akcí stát i subjekty, které se snaží pomoct hudební scéně, ale samy o sobě se žádnou z kapel přímo nespolupracují.

V minulosti pomohl Bandzone Showcae třeba kapelám The Pooh, Hentai Corporation, Light and Love, Bags, Wild Tides nebo On The Way.

„Všechny nově zaregistrované kapely pečlivě posloucháme a aktivujeme ručně, díky tomu máme jedinečnou možnost jako první objevit talenty už ve chvíli, kdy udělají první kroky. Po poslechnutí a ohodnocení 40ti tisíc kapel už máme slušný nadhled a čich na skrytý potenciál,“ doplňuje pořadatel Michal Novák alias Majkláč.

Šťastná šestka se skládá z kapel BOY, Čardáš klaunů, Stroy, Zavřít, John Wolfhooker a Donnie Darko.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji prostřednictvím služby smsticket za 99 korun s označením konkrétní kapely (a pomoct jí tak v celovečerní mini soutěži), nebo na místě za 150 korun.

www.bandzone.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.