Trent Reznor spolupracuje s Applem na novém projektu

  • Trent Reznor spolupracuje s Applem na novém projektu Fotogalerie (8)
    • 03.11.2014
    • Tisk

    Trent Reznor prozradil, že spolupracuje na zatím tajném novém projektu společnosti Apple. Výsledek má údajně naprosto změnit svět online přehrávání hudby.

    Sdílejte článek:

Reznor působil jako vedoucí kreativec už při vývoji aplikace Beats Music.

V čerstvém rozhovoru pro magazín Billboard frontman Nine Inch Nails potvrzuje, že se podílí na nových projektech, které firma Apple aktuálně chystá.

„Myslím, že placení za muziku je pozůstatkem z minulé doby,“ prohlásil Reznor.

„A říkám to jako někdo, kdo doufá, že za muziku platíte. Strávil jsem celý život vytvářením toho, o čem si každý myslí, že by to mělo být zdarma.“

Muzikant, tvůrce filmové hudby a inovátor v jedné osobě také vysvětlil, jakou hraje roli v souvislosti s projektem Beats Music, který nově vlastní právě Apple.

„Firma Apple koupila Beats a zároveň projevila zájem, abych pro ni vytvořil další produkty. Nemůžu zatím prozradit podrobnosti, ale cítím, že jsem v unikátní pozici, kdy pro ně můžu být přínosem. Budu muset udělat nějaký kompromis v tom, kolik energie vložím do muziky a kolik do kreativního procesu v této oblasti. Je to opravdu velmi kreativní práce, i když se nejedná přímo o hudební tvorbu, ale souvisí to s tím, co je kolem hudby.“

Později dodal: „Jsem z toho nadšený a myslím, že výsledek bude stát za to, abych do tohoto projektu investoval spoustu energie. Teď se tomu věnuji naplno, je to výzva, je to něco úplně nového a je to něco, v co jsem doufal,“ dodal Trent Reznor.

V rozhovoru pro Billboard padla také zmínka o tom, jakým způsobem nabídli U2 aktuální nové album Songs of Innocence.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.