MIG 21 pokřtí svoje nové album v pražském Lucerna Music Baru

MIG 21 pokřtí svoje nové album MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo. Stalo se téměř tradicí, že pražská chlapecká pětka tak učiní opět v pražském Lucerna Music Baru – ve středu 22. a ve čtvrtek 23. dubna. Začínat se bude také velmi tradičně a to ve 21:00.
CD MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo si klade za úkol slovy Jirky Macháčka „přelít radost z práce do celé rodiny“. MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo není totiž tradiční MIGovskou nahrávkou. Jde o záznam živého koncertu, kterého se zúčastnilo – naprosto neMIGovské seskupení Letušek a Lesníků (odtud název Lelek). Lelek pod taktovkou dirigenta Tomáše Kirschnera doprovázel kapelu MIG 21 pouze na berounském festival Letorosty (odtud záznam) a ve Velkém sál Lucerny.
Sama kapela MIG 21 ústy velkého performera Jirky Macháčka říká: „Každá písnička má nějaký kouzlo tím, že tam nehraje jen těch pět kluků z MIGu, ale navíc ten třicetičlennej band
původně jsme chtěli , aby to znělo jako dechovka, tak nám z toho nějak vylez´swing. Ale kus dechovky se tam dá najít. Je to vlastně takovej guláš, pelmel, těžko se o tom mluví. Spíš bych doporučil poslech.“
Poslech doporučuje i renomovaný deník na svých internetových stránkách:
http://kultura.idnes.cz/…5-/hudba.asp?…
MIG 21 se na vás těší na koncertech, které spojí se křtem docela nového CD MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo. V Lucerna Music Baru v Praze 22. a 23.dubna.
Lelek Orchestra se také zúčastní, ale pouze jako diváci.
Více informací na www.mig21.cz .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.