Joni Mitchell si nepřeje, aby ji ve filmu hrála Taylor Swift

  • Joni Mitchell si nepřeje, aby ji ve filmu hrála Taylor Swift Fotogalerie (9)
    • 27.11.2014
    • Tisk

    Mohlo by se zdát, že celý svět miluje Taylor Swift, ale sem tam se přece jen najde výjimka … A to i mezi slavnými osobnostmi z oblasti hudebního průmyslu.

    Sdílejte článek:

Legendární hudebnice Joni Mitchell stopla plány, podle kterých ji v připravovaném životopisném filmu měla hrát Taylor Swift.

Taylor Swift přiznala, že má pro hudbu Joni Mitchell slabost.

Mitchell ale její pocity nesdílí.

Jakmile se objevily zprávy o tom, že by ji Swift měla ve filmu, který má být adaptací knihy Girls Like Us, hrát, Mitchell celý projekt okamžitě zastavila.

Kniha nahlíží na hudbu prostřednictvím kariéry Joni Mitchell a dále Carole King a Carly Simon.

Mitchell řekla londýnskému plátku Sunday Times: „Utnula jsem to. Producentovi jsem řekla jasné NE. Řekla jsem mu, že má jenom dívku s výraznými lícními kostmi, nemá skvělé scény. V knihách se o mě píše řada nesmyslů.“

Dodala také, že se nyní vidí spíš jako malířka, než jako hudebnice. .

„Hudba je pro mě minulostí. Už nemůžu zpívat. Nechci. Chci malovat a psát. Nemůžu jezdit na turné a cestovat. Každý rok můžu absolvovat tak dva lety. Jsem stará. Člověk by měl vědět, kdy to má vzdát.“

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.