Příští ročník festivalu Electronic Beats bude v ČR jubilejní

  • Příští ročník festivalu Electronic Beats bude v ČR jubilejní Fotogalerie (3)
    • 28.11.2014
    • Tisk

    Jubilejní 10. ročník festivalu Electronic Beats proběhne v pátek 13. března 2015 v prostorách divadla Archa v Praze. Kompletní program zveřejní organizátoři na konci letošního roku.

    Sdílejte článek:

Koncerty bývají v posledních letech beznadějně vyprodané.

Příznivci elektronické hudby si ale můžou koupit vstupenku už v předstihu za zvýhodněnou cenu 280 korun.

Prvních 200 lístků šlo do prodeje včera tj. ve čtvrtek 27. listopadu 2014 prostřed­nictvím webu akce a byly hned pryč. Oficiální předprodej má začít v prosinci.

Electronic Beats je mezinárodní hudební program společnosti Telekom, který se zaměřuje na pořádání hudebních festivalů a klubových akcí napříč velkými evropskými městy.

V České republice probíhají koncerty Electronic Beats od roku 2006, kdy festivalová série odstartovala vystoupením The Prodigy ve Veletržním paláci.

Electronic Beats přiváží do České republiky jedno zajímavé jméno za druhým…

Loni se díky němu u nás poprvé představila Lana Del Rey, rok před tím Woodkid.

V letošním březnu festival nabídl koncert německého elektronického tria Moderat.

Všechny aktivity Electronic Beats se prolínají na několika platformách – ve čtvrtletníku Electronic Beats Magazine, na domovské stránce tohoto programu www.electronicbeats.net, prostřednictvím EB.TV, kde je možné zhlédnout nespočet záznamů z koncertů a live streamingů.

Dále je příznivcům elektronické hudby k dispozici čtyřiadvaceti­hodinový radiový kanál EB Radio. Oblíbeným interpretům můžete být nablízku také díky mobilním aplikacím, které jsou zdarma ke stažení pro Android i iOS.

www.electronicbeats.net

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.