Babylon Circus v neděli v Roxy představí nové album Belle étoile, support obstarají Green Småtroll

Tisková zpráva Roxy Promotion a D Smack U Promotion

Desetičlenná francouzská skapela vydala počátkem března své nové album s názvem Belle étoile, které tuzemským fanouškům ska a reggae představí již tuto neděli 29.března na koncertě v Roxy. Jako předkapela se představí tuzemští Green Småtroll.
Kapela Green Småtroll hraje ska-jazz, rocksteady a early reggae. Za sedm let fungování stihla vydat dvě alba – Green Perception (2004) a …So This Night (2006). Mimo to se zvládla dostat mezi špičku české scény, kde je uznávanou skupinou. Kapela má za sebou spoustu koncertů nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Francii a Polsku. Green Småtroll charakterizují výrazné melodie a především pak brilantní dechová sekce, která je (stejně jako téměř celá kapela) složená s konzervatoristů. Skupina za svou kariéru předskakovala takovým světovým hvězdám ska, jako jsou například New York Ska-Jazz Ensemble, The Slackers, Yellow Umbrella, Rotterdam Ska Jazz Foundation, Mr. T-Bone and The Young Lions a dalším. Na Subculutre Festu v lednu 2008 vystoupila dokonce jako doprovodná kapela legendárního Roye Ellise a.k.a. Mr. Symarip. V současné době se kapela představuje divákům v nové sestavě, kde basovou kytaru nahradil kontrabas, basový trombon byl nahrazen tenorsaxofonem a zároveň došlo i ke změně na postu bubeníka. Green Småtroll se v červnu tohoto roku chystají zavřít do studia, kde nahrají své třetí album.
Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,– Kč + poplatky, na místě za 400,– Kč.
Více info na:
www.myspace.com/babyloncircus
www.babyloncircus.com
www.myspace.com/greensmatroll
www.greensmatrol.cz
www.roxy.cz
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.