Sunshine odtajnili jméno hosta svého koncertu v Roxy – jsou jimi londýnští NEMO!

Tisková zpráva D Smack U Promotion

Sunshine****od­tajnili jméno hosta svého koncertu v Roxy –

jsou jimi londýnští NEMO!

Londýnská elektro-rocková čtveřice Nemo je možná největším hudebním pokladem skrytým 20 000 mil pod povrchem britské metropole. Už od roku 2001 Nemo pojímají svůj styl jako nezaměnitelný proud energie mísící agresi The Clash a zvukovou odvahu Depeche Mode a budují si základnu příznivců v Británii i po Evropě.
Nemo stáli u zrodu nové vlny elektro kapel přímo v legendárním klubu The System, kde byli tou dobou často k vidění i Chris Corner (IAMX), Graham Coxon (Blur), Robots in Disguise nebo Chikinki. Své první album „5 Min Heroes“ nahráli už plní zkušeností z anglických klubů roku 2004, to se ovšem zatím nedočkalo oficiálního vydání.
Po zklamání u malé nahrávací firmičky se James (zpěv), Milan (baskytara) a Section Q (bicí) postavili na vlastní nohy, našli si nového kytaristu Keva Kennedyho a o dva roky později již měli na kontě hitový singl „Piccadilly in Sepia,“ účast na kompilaci po boku Bloc Party a Art Brut a album „Post Human Love“ na značce DeepSeeMusic.
Kapela se pak vydala do Evropy, strávila plno času s prominenty berlínského undergroundu a celých osmnáct měsíců strávila koncertováním v malých klubech i na slavném festivalu v Montreaux. Zahráli si mimo jiné po boku Maximo Park, Sneaker Pimps, Client, Imogen Heap nebo Sly and the Family Stone. Během tohoto rozsáhlého turné po starém kontinentu se Nemo nejednou zastavili i v naší zemi. Vedle účasti na loňském Planet Festivalu v Táboře se tu také zastavili, aby se produkcí podíleli na desce Sunshine nazvané „Dreamer.“ A právě ve společnosti táborských elektro hvězd je uvidíme i nyní.
Pokud si chcete poslechnout, jak Nemo znějí s novým kytaristou po vydání třetí, o poznání temnější nahrávky „The Third Wave,“ budete mít příležitost 19. listopadu v pražském klubu Roxy. Sunshine si je sem pozvali na svůj poslední pražský koncert a vzhledem k tomu, že po koncertě bude afterparty s The Fakes, je bezpochyby, že se bude jednat o prvotřídní mejdan..

Vstupenky na koncert v Roxy jsou k zakoupení v předprodejích sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,– Kč + poplatky, na místě za 250,– Kč.

Více info na:

www.myspace.com/sunshinetrash
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…nternational
www.nemointernational.co.uk
www.myspace.com/fakesclash
www.myspace.com/…ckupromotion
www.roxy.cz
www.myspace.com/roxynod

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.