Frontmani Rammstein a Pain se spojili v novém projektu

  • Frontmani Rammstein a Pain se spojili v novém projektu Fotogalerie (6)
    • 06.01.2015
    • Tisk

    Vokalista německých Rammstein Till Lindemann spojil síly se švédským producentem a multi-instrumentalistou z kapel Pain a Hypocrisy Peterem Tägtgrenem.

    Sdílejte článek:

Pánové společně založili nový projekt nazvaný jednoduše Lindemann. Už má i vlastní stránku na Facebooku.

Pär Hulkoff, zpěvák, kytarista a klávesista švédské industrial metalové formace Raubtier uvedl, že už měl možnost si poslechnout nějakou muziku od Lindemann.

Prý ho naprosto dostala.

„Tohle se zapíše do historie,“ prohlásil s nadšením.

Kytarista Rammstein Richard Z. Kruspe, který v současnosti propaguje druhé album vlastního projektu Emigrate, nedávno promluvil o budoucnosti hlavní kapely.

Britskému Metal Hammeru řekl: „Máme v plánu vydat živák na DVD, pak další živák na DVD a ještě další živák na DVD… Musíme dodělat tolik živáků, že s nimi teď potřebujeme pořádně pohnout. No a jinak se každý soustředí na vlastní projekty. Myslím, že to je důležité, protože Rammstein vždycky byli kapelou, která si dává načas, kde si členové vzájemně naslouchají, chápou, co kdo potřebuje a kolik času na to mezi jednotlivými alby potřebuje.“

„Změny v hudebním průmyslu přinesly jednu dobrou věc a tou je fakt, že nemusíte dělat desku každý rok, není to nutné. Myslím si, že řada lidí, kteří to dělali, vydávali nové album každý rok, vypustili materiál, který nebyl dost dobrý. Proto se mi líbí nápad, dávat si přestávky. Opakuju, že se určitě znovu sejdeme. Miluju koncertování s Rammstein. Pokud někdo přijde s dobrým nápadem, dobrou vizí, na nové album, uděláme nové album,“ dodal Kruspe.

V rozhovoru s britským Kerrangem! zase zmínil, že v době pauz si od sebe členové Rammstein drží odstup a vůbec se nestýkají.

A taky prozradil resp. naznačil, co dělají v pauze ostatní muzikanti.

Flake (klávesista Christian Lorenz) píše knihu. Till (Lindemann) pracuje na nějaké sólové věci, ale zatím o tom nicmoc nevím.“

O projektu Lindemann se toho zatím opravdu obecně moc neví, ale můžeme předpokládat, že se nějaké podrobnosti v nejbližší době na veřejnost dostanou.

Budeme vás informovat…

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.