Podpořete recyklaci elektroniky s kapelou Wanastovi vjecy

  • Podpořete recyklaci elektroniky s kapelou Wanastovi vjecy Fotogalerie (3)
    • 04.09.2014
    • Tisk

    Tu to sobotu 6. září v osm hodin večer ve Velkém sále pražské Lucerny završí koncert kapely Wanastovi vjecy soutěž Mobilcup, založenou na recyklaci a podpoře nadačního fondu Zelený život.

    Sdílejte článek:

Legendární českou kapelu Wanastowi vjecy, která už od roku 1988 přináší nezapomenutelné hity, zná snad opravdu každý.

Lístky na koncerty Wanastowek bývají tradičně rychle rozebrané a stejné tu zřejmě bude i se vstupenkami na koncert, který se už tuto sobotu 6. září 2014 uskuteční ve velkém sále pražské Lucerny.

Lístky je možné získat výhradně výměnou za nepotřebný nebo nefunkční mobil na sběrných místech, která najdete na webu www.koncertzamobil.cz nebo přímo před koncertem.

K dispozici je pouze limitovaný počet 2 000 kusů vstupenek.

Koncert završí tři měsíce soupeření soutěžních týmů v Mobilcupu, v jehož rámci se snažily sesbírat pro recyklaci co nejvíc mobilů.

Ty nejlepší týmy se utkají v zápase v malé kopané o hlavní cenu, kterou je zájezd na Ligu mistrů, a možnost zahrát si exhibiční zápas s all star týmem.

Klání vítězného mančaftu a týmu hvězd, jako jsou Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski a další, se odehraje také v sobotu 6. září od 15 hodin na pražském stadionu Motorlet v Praze 5.

Součástí soutěže Mobilcup je také věnování finančního daru ve výši 500 tisíc korun Nadačnímu fondu Zelený život od partnerů Mobilcupu, společností ASEKOL a Samsung.

"Recykluji už dlouho a všechno možné. Od starého oblečení, přes klasický papír, sklo a plasty až po elektro. V zahraničí je to běžné. Jsem ráda, že i v Čechách již začala být recyklace elektra normální. Červené kontejnery jsou nejen ve velkých krajských městech, ale i obcích. Lidé tak nemusejí s fénem nebo žehličkou do sběrného dvora,“ dodává patronka Nadačního fondu Zelený život Alena Šeredová.

www.koncertza­mobil.cz


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.