The Chancers hlásí nová jména na oslavě a CD za 99 Kč

The Chancers hlásí nová jména na oslavě a CD za 99 Kč
Koncert k deseti letům The Chancers se blíží a plán oslav, jež proběhnou ve čtvrtek 20.11. v Lucerna Music Baru pod hlavičkou Skanking Pragga, nabírá konkrétnější podoby. Kapela, která se od prvního koncertu na večírku v klubu Mánes vypracovala v ozdobu festivalových a klubových pódií po celé Evropě, se na svém výročí rozhodla obklopit půvabnými zpěvačkami.
Kromě již ohlášených Prague Ska Conspiracy, kteří letos bodují se svou debutovou deskou Live On Ropes, se jako další host představí mladá formace The Spankers. V té zpívá Tereza Krippnerová, znalcům domácí ska scény dobře známá ze svého předchozího působení v kapele Discoballs a také doprovodnými vokály na desce The Chancers A Calling Out. Tak jako v minulosti není vyloučené, že se Tereza v některých písničkách zjeví na podiu i s oslavenci. „Nebudeme ale dopředu prozrazovat, co se chystá. Není nic horšího, než když vám někdo vykecá všechny překvapení,“ říkají The Chancers.
K oslavám kapely se také přidal label Indies Scope, který až do konce října nabízí desku A Calling Out, nominovanou na cenu Anděl, za akční cenu 99 Kč a to výhradně prostřednictvím svých stránek www.indies.eu .
The Chancers vznikli v podsvětí pražských klubů, když souhra osudu a hrozba teroristických útoků IRA přivedla jejich frontmana Simona Ruffskanka z britského Southendu na pražské Stodůlky. Za deset let působení objela na turné mnoho evropských zemí, hrála s největšími hvězdami žánru, vydala tři cd a tři ep, písně The Chancers se objevily na celé řadě domácích i zahraničních kompilací. Na 20.11. slibují jediné: živelnou oslavu. A za fér cenu: V předprodeji za 120 Kč, na místě za 170 Kč. Míň než lístek do kina.
Skanking Pragga
The Chancers – 10 let na scéně
čtvrtek 20.11 Lucerna Music Bar
Vystoupí:
The Chancers
Prague Ska Conspiracy
The Spankers
All Stars Soundsystem: Prague Rudeboys United
Vstup:
120 Kč v předprodeji
170 Kč na místě
info:
www.myspace.com/skankingpragga
www.myspace.com/realchancers

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.