Snoop Dogg vystoupí na Aljašce... pokud zlegalizuje trávu

  • Snoop Dogg vystoupí na Aljašce... pokud zlegalizuje trávu Fotogalerie (14)
    • 30.09.2014
    • Tisk

    Snoop Dogg slíbil, že přijede na koncert na Aljašku, pokud se voliči v tomto americkém státě vysloví pro zlegalizování marihuany k „rekreačnímu“ užívání.

    Sdílejte článek:

Rapper, který je obecně známým příznivcem trávy, se o tom rozpovídal v novém díle webcastu GGN, kde s ním vedla rozhovor reportérka americké televize Charlo Greene.

Ta nedávno senzačním způsobem opustila pozici reportérky, kterou zastávala na KTVA Channel 11, aby tak podpořila kampaň za legalizaci marihuany.

V přímém přenosu prohlásila: „Fuck it, končím.“

Snoop Dogg ji v souvislosti s vystoupením, jehož záznam zaplavil internet a byl masivně sdílen, oslovil Charlo „Stick Icky“ Greene.

„Pokud budete všichni pro tento návrh hlasovat, Snoop Dogg dorazí na Aljašku a udělá tam koncert… A na oslavu přivezu něco z Kalifornie,“ řekl rapper.

„Máme tady teď lidi jako jsi Ty, kteří se vzbouřili. Ukazuješ, že je to multikulturní záležitost. Není to jen záležitost nějakých povalečů, kteří se snaží protěžovat trávu, ale je to taky o ženách, které se vyjadřují inteligentně a vědí, o čem mluví. Takže Tě podporujeme, stojíme za Tebou a stoprocentně jsme s Tebou,“ vyjádřil dále Snoop reportérce podporu.

Voliči na Aljašce se můžou vyslovit pro legalizaci marihuany v hlasování, které proběhne 2. listopadu.

Pokud návrh projde, umožní to lidem od 21ti let mít pro vlastní potřebu až jednu unci marihuany a k tomu až šest rostlin.

Zlegalizuje se také pěstování, prodej a držení marihuany.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.