Poslechněte si s předstihem novou desku Weezer

  • Poslechněte si s předstihem novou desku Weezer Fotogalerie (7)
    • 02.10.2014
    • Tisk

    Po sérii tajemných upoutávek a nových skladeb se Weezer rozhodli nabídnout novinkové album „Everything Will Be Alright in the End“ kompletně k poslechu na iTunes.

    Sdílejte článek:

Pár dní před oficiálním termínem vydání, který připadá na příští úterý tj. 7. říjen 2014, si ho můžete poslechnout tady.

„Ve skutečnosti je ten název optimistický,“ komentoval výběr poněkud zavádějícího pojmenování novinky frontman Rivers Cuomo v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.

„Člověk si ale nemůže být stoprocentně jistý, jak vážně to brát. Díky těm třem posledním slovíčkům totiž zřejmě každého napadne přemýšlet o konci sebe sama, Weezer, světa,“ doplnil.

„Pomyslíte si… je to smutné… ale na druhou stranu… tak snadno se nás nezbavíte.“

Koncem srpna se objevily informace o tom, že Cuomo pracuje na televizním seriálu nazvaném DeTour.

Pojednává o zhruba třicetiletém rockerovi, který si je vědom svého úspěchu, ale začíná se obávat, že už ho nezopakuje. Na vrcholu slávy proto odchází a chce se zaměřit na ty části života, které mu kvůli spoustě práce unikly.

Příběh tedy dost připomíná dobu, kdy frontman Weezer na čas odešel, aby dokončil studia na Harvardu.

Kapela nedávno nabídla videoklip ke skladbě „Back to the Shack“, která je ochutnávkou z nové desky Everything Will Be Alright in the End.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.