Podívejte se na klip k novému singlu od kapely Bush

  • Podívejte se na klip k novému singlu od kapely Bush Fotogalerie (3)
    • 03.10.2014
    • Tisk

    Bush koncem tohoto měsíce vydají nové studiové album. Postupně na něj lákají a právě zveřejnili videoklip k hymnickému pilotnímu singlu „The Only Way Out“.

    Sdílejte článek:

Deska nazvaná Man on the Run vyjde konkrétně 21. října 2014 u Zuma Rock Records.

Klip režíroval Jesse Darvey a je pojatý jako zrcadlo, odvíjí se pozpátku a končí začátkem.

Uvidíte v něm frontmana Gavina Rossdalea, který drží televizi, v níž běží záběry jeho obličeje při zpěvu písně „The Only Way Out“. Kolem něj je chaos.

Video je poměrně dost unikátní… přesvědčte se sami…

Rossdale nedávno uvedl, že singl „The Only Way Out“ je opravdu reprezentativní ukázkou toho, co přináší celá deska.

Magazínu Rolling Stone vysvětlil, co znamená název alba Man on the Run: „Když začnete skládat písničky, svět se vám jeví jako nekonečný, protože to je pro mladého člověka přirozené. Jak postupně stárnete, vidíte ho v kapitolách.“

„Titul Man on the Run vystihuje různé části mého života a lidi, které jsem v jeho průběhu potkal. Dveře se postupně zavírají a každý se snaží najít vlastní cestu. Je to nejuniverzálnější název, jaký jsme kdy použili,“ vysvětlil Rossdale.

Nadcházející pondělí 6. října se premiéry dočká další nová skladba od Bush „Loneliness is a Killer“. Bude to na webu Elle.com.

O týden později, v pondělí 13. října, se Gavin Rossdale objeví jako hostující mentor v talentové soutěži The Voice, kde bude pomáhat manželce Gwen Stefani.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.