6. ročník slovenského Grape festivalu se uskuteční v půlce srpna

  • 6. ročník slovenského Grape festivalu se uskuteční v půlce srpna
    • 08.10.2014
    • Tisk

    V pořadí už 6. ročník piešťanského Grape festivalu, na který díky skvělé organizaci a především nevšednímu line-upu, jenž žádný domácí festival nenabízí, jezdí také čím dál větší počet fanoušků z ČR i jiných zemí, oznamuje termín dalšího ročníku.

    Sdílejte článek:

Ten se uskuteční 14. a 15. srpna 2015 opět na letišti ve slovenských Piešťanech.

Festival tedy zůstává na stejném místě a drží se stejného termínu jako v minulých letech.

„Už více než před měsícem jsme pomalu začali s přípravami na nový ročník, je toho před námi spousta a chceme se na léto co nejlépe připravit. Chystáme několik vylepšení, věříme, že se nám vše podaří k co největší spokojenosti návštěvníků,“ říká organizátor Ján Trstenský.

První limitovaná série vstupenek, tisíc kusů, za cenu 30 eur se na webu festivalu začne prodávat v průběhu příštího týdne, klasické lístky potom o několik týdnů později.

Kapacita zůstává stejná, tedy deset tisíc platících návštěvníků.

Letos byl festival vyprodaný.

Spolu s informací o novém ročníku se ohlédněme ještě za tím starým. Festival zveřejňuje oficiální aftermovie, o které se postaral režisér Robo Ludrovský.

A pokud se vám uplynulý ročník líbil, můžete festivalu vyjádřit podporu hlasovaní Europe Festival Awards v kategorii "nejlepší malý festival“.

Video Grape festival 2014 – aftermovie:

www.grapefestival.sk

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.