Ed Sheeran bude svědkem na svatbě Courtney Cox

  • Ed Sheeran bude svědkem na svatbě Courtney Cox Fotogalerie (4)
    • 22.08.2014
    • Tisk

    Britský zpěvák Ed Sheeran má zřejmě sehrát důležitou roli v soukromém životě hollywoodské herečky Courtney Cox, která je jeho dobrou kamarádkou.

    Sdílejte článek:

Ed Sheeran by se měl stát svědkem na její svatbě.

S hvězdou seriálu Přátelé nejen, že jsou už léta výbornými přáteli, ale dokonce ji představil jejímu budoucímu manželovi Johnnymu McDaidovi, kytaristovi kapely Snow Patrol.

Pár se chce vzít ještě letos v Johnnyho rodném Irsku a Ed by u toho neměl chybět.

Ed je Johnnyho velkým kamarádem a navíc je také blízkým přítelem Courtney,“ řekl nejmenovaný zdroj britskému plátku The Sun.

„Když se ho zeptali, jestli jim sňatek odsvědčí, okamžitě řekl ano. Druhým svědkem bude zřejmě další Johnnyho kamarád, zpěvák Foy Vance.“

Ed strávil nějaký čas v domě herečky v Malibu a po celý rok bydlel s jejím nastávajícím v Irsku.

Pár nedávno cestoval na ostrov Emerald na Jamajce a také byl v severoirském městě Derry, odkud nastávající manžel Courtney Cox pochází, spatřen při nákupu snubních prstenů.

Spekulace o blížící se svatbě posílil také fakt, že si budoucí manželé údajně vybírali místo, kde by se měl obřad odehrát.

Courtney se bude vdávat podruhé, jejím předchozím manželem byl herec David Arquette, s nímž má dceru Coco.

„Nikdy nebyla šťastnější,“ uvedl dále onen nejmenovaný zdroj. „Přestože je to její druhá svatba, přeje si, aby na ní byli všichni pro ni nejdůležitější lidé,“ dodal.

Padesátiletá herečka a o dvanáct let mladší hudebník se sice budou brát v Irsku, uzavření manželství ale údajně plánují oslavit také na velké party v Malibu.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.