Po boku Sebastiana Ingrossa zahraje také John Culter

  • Po boku Sebastiana Ingrossa zahraje také John Culter Fotogalerie (14)
    • 04.03.2010
    • Tisk

    Den premiéry Very Very Hungry Models se blíží a my Vám přinášíme rozhovor s Johnem Culterem!

    Sdílejte článek:

Den premiéry Very Very Hungry Models se blíží a tak se nám to kompletuje i za djským trůnem. Tím posledním, kdo doplní Sebastiana Ingrossa, bude dj a producent John Culter. Přestože John hraje převážně v zahraničí, mohli jste ho slyšet např. po boku Tiësta při jeho poslední zastávce v ČR.
Před Very Very Hungry Models jsme měli možnost ho vyzpovídat ve dvanácti otázkách, které vám s chutí servírujeme v tomto rozhovoru. Vstupenky na Very Very Hungry Models, kterou mimo jiné vyšperkuje půlnoční fashion show GUESS by Marciano 2010, jsou k dostání v základní ceně 450czk + poplatky v předprodejích sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal (jejich cena se po doprodání bude zvyšovat na 550czk + poplatky). VIP vstupenky jsou k zakoupení za 900czk (+ poplatky). Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED production.
V SaSaZu vystoupíš po boku Sebastiana Ingrossa ze Swedish House Mafia. Jak tohoto bezmezného baviče vnímáš po stránce hudební?
JC: Sebastianovu produkci sleduji asi od roku 2003. Je to mladej kluk a od toho se také odvijí ta energie a super nápady! Když je ve studiu, tak tancuje a skáče jako blázen. Neuvěřitelná legrace, připravte se, SaSaZu spadne!
Kde jsi slyšel naposled někoho ze Swedish House Mafia a co je to za hudební magii, kterou tihle kluci provozují – a navíc na to ještě vybírají vstupné?
JC: SHM & O2 Academy Brixton, obrovská magie. Musí se to vidět. Vystoupení všech jiných artistů v taneční hudební scéně se s tímhle nedá naprosto rovnat:-) Kdo zažil, tak ví…
Jaký styl, případně jací producenti jsou v současné době pro tebe nejzajímavější?
JC: Nemám vyhraněné styly, bral bych to co se mi líbí a co hraju lidem spíše obecně jako elektronická hudba. Záleží jaká je atmosferá, zdali klub, nebo hala atd. Z producentů jednoznačně současná elita jako Dirty South, Laidback Luke, celá SHM, Arno Cost, TV Rock .. atd.
Jaké vystoupení z loňského roku ti utkvělo hluboko v paměti a proč?
JC: Západo-německý mega klub A5, kdy jsem přijel uprostřed noci na jednu akci nic netušíc a promotér mi hlásil u fronty před vchodem 5000 lidí, vyprodáno. Na což jsem fakticky nebyl VŮBEC psychicky ani jinak připraven:-) peklo.
Tvého hraní si domácí publikum přes rok moc neužije, protože hraješ hlavně po světě. Který klub na tebe nejvíce zapůsobil svou atmosférou?
JC: VENUE, Atény – neskutečně moc rozjetý lidi!
Každý, kdo se v hudbě pohybuje trochu déle a bere jí vážně je občas hrdý na nějakou tu statistiku, …které je to tvoje osobní NEJ?
JC: Mé osobní NEJ jsou 2 velká balení Nutella za jedno odpoledne, ale to se hádám netýká hudby (i když..) :-) A co se týče čísel, snažím se bavit lidi od léta páně 1997 – mé první dj vystoupení. Od té doby u mě uběhlo cca přes 1800 všemožných eventů, které jsem odehrál, takže to bude asi to moje NEJ číslo.
Jmenuj 3 věci, které by nesměly chybět v tvém vlastním hudebním klipu?
JC: pláž, jídlo, auta-ženy ? (pozn. položka auta, nebo ženy se může zaměnit v závislosti na různých okolnostech:-)
Obal které desky ti nejvice utkvěl v paměti?
JC: V dnešní době digital releasů se na obaly celkem kašle oproti dřívějším úletům na vinylech a CD singlech:-) Každopádně z těch tisíců se mi spíše než vybavuje, tak slévá vše dohormady. Vtipný obal co si dodnes pamatuji byl se žlutým plyšákem Mr. Oizo!
Co ty a produkce?
JC: Dobrá otázka:-) V současných slunných jarních dnech trávím většinu času právě produkcí. Aktuálně doknčený nový singl RUN. A z dílny se nezadržitelně valí další kousky. Stay tuned.. !! (K poslechu na WEBu, Facebooku a všech těch notoricky známých místech)
Jakou skladbu sis stáhnul/koupil jako poslední před tímto rozhovorem?
JC: Phoenix – Lisztomania , 2009 remix klasický skladby, pecka!
Co se ti vybaví pod názvem Very Very Hungry Models? ;)
JC: Něco jako hodně hodně hodně hodně moc … ! Vždyť je to evidentní přece!:-)
Máš nějaké posleství k těm, co se na tebe příjdou podívat?
JC: Proč jdete na párty?? Protože bude mega zábava a pařba, tak na nic nečekejte laskavě, v pátek 12.ho se hezky pěkně uvidíme. Čégo!!!

http://www.johnculter.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.