Bandzone.cz pořádá festival v Beach Parku Mlékojedy

  • Bandzone.cz pořádá festival v Beach Parku Mlékojedy Fotogalerie (1)
    • 14.08.2014
    • Tisk

    V sobotu 23. srpna proběhne další Bandzone fest, tentokrát ve sportovním a koupacím areálu Beach Park Mlékojedy. Akci už tradičně pořádá Bandzone.cz.

    Sdílejte článek:

Tedy lídr mezi českými i slovenskými hudebními weby, který sdružuje kapely, jejich fanoušky i hudební akce.

První ročník proběhl v roce 2008, teď se po tříleté pauze chystá třetí.

I letos představí Bandzone Fest 2014 zásadní klubové interprety současné scény.

Portál Bandzone.cz založil v roce 2004 muzikant Michal Novák alias Majkláč.

A právě on sestavil line-up letošního festivalu.

„Věděl jsem, že chceme úplného nováčka, nějakou exkluzivitku, pak nějakou klubovou klasiku, něco, co už je kultovní, a na závěr hvězdu undergroundu,“ komentuje výběr Majkláč.

Na festivalu tedy zahrají talentovaní nováčci Eponine, premiéru si užije exkluzivní banda Sroy, současná klubová klasika Skywalker a The Truth Is Out There a nakonec kultovní kapely The.Switch spolu s hvězdnými Pipes and Pints.

Festivalem budou provázet DJové Buqičák a Kořínek, kteří po koncerty nabitém večeru rozjedou afterparty.

„Mnoho kapel nám posílá nabídky s prosbou, abychom je zařadili do dramaturgie festivalu. Letos jsme měli jen 6 slotů a už dopředu jsme tušili, jak je obsadíme. Jediné, co mohu kapelám poradit je makat na svých skladbách tak, aby se k nám jejich hudba dostala ideálně z jiných zdrojů, než od nich samotných. To je totiž většinou důkazem, že se objevilo něco pozoruhodného,“ radí Majkláč.

Vedle přehlídky stálic i vycházejících hvězd lokální scény čekají fanoušky různé doprovodné aktivity, které festival odlišují od jiných letních akcí podobného typu.

Beach Park Mlékojedy totiž nabízí kromě klasických plážových sportů třeba projížďky na paddleboardech nebo lezeckou stěnu s doskokem do vody.

Samozřejmostí je grilování, dobré pití a koupání přímo v areálu.

Kapely vás navíc rozparádí z úplně nového Red Bull Tour Busu, po pláži budou pobíhat „girls“ z Jägermaisteru s pověstnou loučí zkumavek a k osvěžení poteče proudem Excelent 11°.

„První dva Bandzone Festy byly legendární, takže letos zkoušíme tradici s určitou opatrností a pokorou oprášit a jsme zvědaví, jak budou lidé reagovat,“ uzavírá pozvánku s předzvěstí příštích ročníků pořadatel Michal Novák.

Program Bandzone Fest 2014:

14:25 – Eponine

15:35 – Stroy

16:45 – Skywalker

18:00 – The Truth Is Out There

19:15 – The.Switch

20:45 – Pipes and Pints

22:00 – DJ Kořínek, DJ Buquičák

Vstupenky je možné pořídit v SMS předprodeji za 149 korun.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.