Lucie letos vystoupí na jediném festivalu - Rock for People

  • Lucie letos vystoupí na jediném festivalu - Rock for People
    • 07.03.2014
    • Tisk

    Festival Rock for People oslaví o prvním červencovém víkendu dvacet let. A jak se na takovou oslavu sluší, chybět nebude ani dlouhá řada gratulantů.

    Sdílejte článek:

K headlinerům právě přibyla tuzemská legenda Lucie.

Držitel ceny Anděl v kategoriích skupina, interpret a album dvacetiletí přijede do hradeckého Festivalparku odehrát plnohodnotný koncert v sestavě David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák.

Comeback Lucie je právem označován za jednu z klíčových událostí roku na české hudební scéně.

Rock for People bude jediným festivalem, na kterém v rámci už téměř vyprodaného halového turné kapela letos vystoupí.

Stane se tak v sobotu 5. července a půjde jak o vyvrcholení celého turné Lucie, tak samotného festivalu.

„Jsme rádi, že oslava na závěr našeho turné proběhne právě na Rock for People – festivalu, který za dvacet let existence přivezl bezpočet zahraničních hvězd a díky tomu otevřel publiku, ale i českým hudebníkům dveře do hudebního světa,“ uvedl Michal Dvořák.

V prodeji jsou už jednodenní vstupenky – limitovaná edice tisícovky kusů v ceně 690 korun, následovat bude další třítisícová série za 790 korun.

Třídenní narozeninová party plná hudby a zážitků vypukne ve Festivalparku v Hradci Králové ve čtvrtek 3. července a potrvá až do soboty 5. července.

„Letošní ročník je pro nás výjimečný a od podzimu děláme maximum pro to, aby atmosféra ve Festivalparku byla výjimečná. Naši návštěvníci za to stojí,“ říká ředitel festivalu Michal Thomes z pořádající agentury Ameba Production.

Už teď se připravují speciální hudební vystoupení, vizuální stránka areálu, ale i nejrůznější zážitkové koncepty, které budou k vidění právě a pouze na festivalu.

„Festival Rock for People letos oslaví 20 let, Staropramen 145 let. Je to tak pro obě strany významný rok. Jsme rádi, že u tohoto narozeninového ročníku budeme moci být jako generální partner, popřát týmu kolem Michala Thomese, Petra Fořta a Oldy Bajera a pomoci s organizací. Přemýšlíme nad dárky pro pořadatele i návštěvníky a těšíme se počátkem července do Hradce Králové. Protože Jedno nás spojuje – kvalitní hudba a zážitky na RFP,“ dodává k letošnímu jubilejnímu ročníku festivalu Jan Vošta, event&sponzoring manager společnosti Pivovary Staropramen.

20. ročník Rock for People nabídne osvědčenou kombinaci prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami.

Ze zahraničních interpretů jsou už potvrzení Chase & Status (UK), Biffy Clyro (UK), The Naked and Famous (NZ), Tom Odell (UK), Asian Dub Foundation (UK), Molotov Jukebox (UK), The Afghan Whigs (US), We Came As Romans (US) nebo Emmure (US).

Další velká jména budou následovat!

www.rockforpe­ople.cz


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.