Zabojujte o vstupenky na vyprodaný Electronic Beats

  • Zabojujte o vstupenky na vyprodaný Electronic Beats Fotogalerie (22)
    • 30.01.2014
    • Tisk

    Organizátoři festivalu Electronic Beats pustí do prodeje limitovaný počet nových vstupenek na akci …

    Sdílejte článek:

Organizátoři festivalu Electronic Beats pustí do prodeje limitovaný počet nových vstupenek na akci, která se 28. března uskuteční v pražském Divadle Archa.

Po oznámení hudebního svátku s hvězdami, jimiž jsou tentokrát Moderat, Bonobo a Diamond Version, byly totiž lístky bleskurychle vyprodané.

Zmizely v rekordním čase za pouhé tři hodiny.

Zítra, tj. v pátek 31. ledna 2014, v 8 hodin ráno bude k mání ještě pár vstupenek za 380 korun, a to na oficiálních internetových stránkách akce nebo prostřednictvím aplikací Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio.

Předprodej vstupenek plánuje i T-Mobile. Začátkem února uvolní zákazníkům prostřednictvím portálu t-music.cz padesát vstupenek za zvýhodněnou cenu 320 korun.

Festival Electronic Beats tradičně vyniká vysokou kvalitou interpretů a nejinak tomu bude letos.

Moderat, tedy duo Modeselektor a hudebník Apparat, na pódiu zúročí dvanáctiletou hudební spolupráci.

Jejím výsledkem je nečekaná a unikátní souhra zdánlivě nekompatibilních protikladů, kdy bouřlivá basová linka Modeselektoru skvěle ladí s jemnými až éterickými melodiemi Apparata.

Na zatím posledním albu nazvaném II znějí Moderat zraleji, moudřeji a zkušeněji, ale nezapřou v sobě nic z průkopnictví ve spojování nespojitelného, a zůstávají tak vlastním stylem pevně zapsáni na berlínské i světové hudební scéně.

Simon Green alias Bonobo publikum roztančí kombinací emotivní hudební estetiky zemědělského Hampshireu, kde vyrůstal, a svérázného brightonského soundu – v tamních klubech totiž léta působil jako DJ.

Na Electronic Beats Festivalu vystoupí s živou kapelou a naplno předvede mistrovskou fúzi elektronických rytmů a klasických hudebních nástrojů.

Vystoupení berlínských Diamond Version zase slibuje syrovou podívanou plnou ostrých experimentálních zvuků na hranici noiseu a elektroniky, to vše na pozadí minimalistických post-techno projekcí.

Sami Diamond Version používaný zvuk nazývají „konstruktivis­tickou fluorescencí“ a jejich audiovizuální show s fluorescentními trubicemi jsou toho důkazem.

Electronic Beats je rozmanitý mezinárodní hudební program společnosti T-Mobile, který zahrnuje nejrůznější mediální platformy a soustředí se na pořádání hudebních festivalů a klubových akcí napříč velkými evropskými městy.

Všechny aktivity se protínají v rámci domovské stánky electronicbeat­s.net, jež zahrnuje veškeré informace o umělcích a událostech spojených s Electronic Beats a nabízí také vlastní rádio a televizi se zaměřením na současnou hudbu.

V souvislosti s festivalem připravuje T- Mobile i další aktivity.

Kromě předprodeje vstupenek pro zákazníky chystá na hudebním portále t-music soutěž o celkem dvacet vstupenek.

Soutěž startuje spolu s předprodejem na začátku února.

Festival Electronic Beats se v České republice koná od roku 2006.

www.electronicbeats.net
 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.