Výroční koncert skupiny Škwor si užije vyprodaná hala

  • Výroční koncert skupiny Škwor si užije vyprodaná hala Fotogalerie (6)
    • 08.11.2013
    • Tisk

    Největší samostatný koncert v dosavadní kariéře rockové party Škwor proběhne sice až příští pátek 15. listopadu, už teď je ale jasné, že v pražské Incheba Areně bude víc než důstojná kulisa!

    Sdílejte článek:

Podle aktuálních informací přímo od kapely je totiž koncert už vyprodaný a do prodeje bylo uvolněno posledních 100 vstupenek.

Plánované oslavy k 15ti letům existence Škwor tak proběhnou před „plným domem“, tedy přesně tak, jak se sluší a patří.

Seznamme se teď blíž s programem celého večera, který bude nejen oslavou 15ti let na scéně, ale také zbrusu nového alba Sliby & Lži a loňského live CD a DVD Natvrdo, za které kapela převezme během koncertu Zlatou desku.

Celá akce odstartuje úderem šesté hodiny, kdy se otevřou brány Incheba Areny a rozjede se speciální rockotéka pod taktovkou DJs ze spřízněných českých rockových rádií.

Po této „rozehřívačce“ už bude hrát prim živá muzika.

Konkrétně se můžou návštěvníci narozeninového koncertu Škwor těšit kromě hlavních hvězd večera také na další dvě žánrově spřízněné kapely.

První z nich bude pětičlenná metal-rock'n'rollová úderka Caffeine z Prahy, která se na scéně pohybuje od roku 2008 a mimo jiné loni zabodovala v mezinárodní talentové soutěži Emergenza, když zvítězila ve finálovém kole pro Středo-východní Evropu.

Druhou předkapelou narozeninového koncertu Škwor pak bude mělnická kapela Sour Bitches.

Ta je stylově rozkročená na pomezí punku a rock'n'rollu, na kontě má doposud jedno CD a dvě EP a její motto „no penises in our band“, napovídá, že jde o kompletně dívčí projekt. Nic to ale nemění na tom, že si v nasazení i energii slečny rozhodně nijak nezadají s mužskými kolegy, právě naopak…

Po koncertech Caffeine a Sour Bitches už přijde na řadu zlatý hřeb večera, tedy speciální narozeninová show Škwor.

Potrvá zhruba dvě hodiny a na programu bude mít jak všechny nejdůležitější hity kapely, tak samozřejmě i novinky z v září vydaného alba Sliby & Lži včetně pilotního singlu „Poslouchej“.

Zaznít by mohl ale také plánovaný druhý singl z nového alba, jímž bude píseň „Síla starejch vín“, na kterou právě vzniká videoklip.

Kromě toho kapela během koncertu převezme také Zlatou desku za loni vydané live CD a DVD Natvrdo, což jistě nebude jediná specialita, na kterou se mohou fanoušci těšit…

Dodejme, že zoufat si nemusí ani ti, pro které je Praha příliš daleko nebo se na ně nedostalo se vstupenkami.

Zajít na koncert Škwor můžete mimo jiné už zítra tj. v sobotu 9. 11. do Kulturního domu v Ústí nad Labem nebo si počkat na některou z dalších zastávek aktuálního S & L tour.

www.skwor.cz
 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.