Fanoušci Michaela Jacksona si užijí show The Immortal

The Estate of Michael Jackson a Cirque du Soleil dali dohromady unikátní „Michael Jackson Immortal World Tour“, která se začátkem příštího roku zastaví i v České republice.

8. a 9. února 2013 vždy od 20 hodin se exkluzivní představení odehrají v pražské O2 areně.

Neopakovatelná a elektrizující produkce, která využívá kreativity Cirque Du Soleil, nabídne fanouškům po celém světě jedinečný pohled do duše, vášně a srdce uměleckého génia, který navždy změnil globální pop kulturu.

V show, ke které napsal scénář Jamie King, jenž je zároveň režisérem, se představí 64 tanečníků, hudebníků a akrobatů z celého světa.

Strhující spojení vizuálních efektů, tance, hudby a fantazie v rámci Michael Jackson The Immortal World Tour vtáhne diváky do světa tvorby popového krále.

Představení je zaměřené jak na celoživotní fanoušky, tak na ty, kteří se setkávají s jeho tvůrčí genialitou poprvé.

Zachycuje podstatu, duši a inspiraci Michaela Jacksona, oslavuje jeho odkaz, který pokračuje a překonává generace.

Show The Immortal World Tour se odehrává v říši fantazie. Tajemné komnaty Michaelova vnitřního světa jsou odemknuté, ukazují jeho lásku k hudbě a tanci, pohádkám a kouzlům a křehké kráse přírody.

Mezi nejsilnější stránky představení patří hlavně inspirující hudba a texty Michaela Jacksona, které ožívají s mimořádnou silou a intenzitou a jsou zároveň hybnou silou show.

Ta prostřednictvím nezapomenutelných vystoupení podtrhuje Michaelovo globální poselství lásky, míru a jednoty.

Vstupenky jsou k dispozici ve čtyřech kategoriích od 1 490 do 2 390 korun.

www.livenation.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.