Red Bull Tourbus doveze na festivaly desítky kapel | ABradio.cz

Red Bull Tourbus doveze na festivaly desítky kapel

  • Red Bull Tourbus doveze na festivaly desítky kapel Fotogalerie (5)
    • 01.06.2012
    • Tisk

    Red Bull Tourbus. který projel Spojené státy, Mexiko, Španělsko, Německo i Polsko, se po …

    Sdílejte článek:

Red Bull Tourbus. který projel Spojené státy, Mexiko, Španělsko, Německo i Polsko, se po roce vrací do Česko-Slovenska na čtyři festivaly, kam doveze desítky kapel.

První zastávku absolvoval už začátkem května na pražském Majálesu, kde z jeho střechy zahráli tisícihlavému roztančenému davu Prago Union, PSH nebo Skyline.

Další zastávkou v pořadí bude festival Rock for People v Hradci Králové.

Z jeho areálu se Red Bull Tourbus nehne po celou dobu konání, dokonce dorazí už před oficiálním začátkem, aby ve spolupráci s Bandzone.cz uspokojil nedočkavé nažhavené fanoušky z celé země.

Právě před ním se totiž uskuteční populární večířek pro nedočkavé.

Otevřené mistrovství republiky ve skocích do vody ve středočeských Hřímeždicích a Red Bull k sobě patří jako modrá s rudou a stříbrnou.

Ani letos tomu nebude jinak… na High Jump ale navíc dorazí i hudební koráb na kolech a první srpnový víkend s sebou přiveze našláplé kapely, které budou bavit fanoušky adrenalinové zábavy a odvážné skokany až do rána.

Poslední zastávka unikátního pojízdého pódia v České republice je naplánována od 9. do 11. srpna na Open Air Festivalu v Panenském Týnci.

Tam na jeho střeše vystoupí např. Prago Union, Beatburger Band nebo Notes From Prague a další kapely, jejichž jména budou zveřejněna za pár dní.

Z Panenského Týnce se Red Bull Tourbus přesune na Slovensko na jednu z nejzajímavějších akcí našich bývalých federálních bratrů.

Na festival Grape doveze třeba indierockové hvězdy z Bratislavy The Uniques.

Red Bull Tourbus je špičkově vybavený autobus, který poskytuje plnohodnotné zázemí kapelám a zároveň naprostý servis fanouškům.

Podium má přímo na střeše, nejbližší bary pro doplnění energie a osvěžení stojí jen pár kroků od stříbrného retrostroje.

www.redbull.cz/tourbus
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.