Aneta Langerová v pátek vydá DVD s akustickým koncertem

Už tento pátek 25. května vyjde u Supraphonu v jednom balení na DVD a CD záznam ze speciálního akustického koncertu Anety Langerové se smyčcovým triem. Konal se loni 23. prosince v pražském Bio Oko v rámci turné Pár míst.

Skladby ze tří alb Anety Langerové získaly v živém akustickém provedení za přispění smyčcového tria intimnější a zároveň naléhavější rozměr.

„Od roku 2004, kdy jsem začínala, uběhlo již osm let. Pár míst je pro mě takovou vzpomínkou, ohlédnutím za vším, co jsem v poměrně krátké době zažila. Výběr mých oblíbených písní ze všech tří desek v nové akustické úpravě se smyčcovým triem je pro mě shrnutím tohoto období. Pár míst je můj vysněný projekt, na pódiu jsem se během koncertů ještě nikdy necítila tak svobodně jako teď. Stále se poznávám a hledám a dá se říct, že tady jsem se zatím našla asi nejvíc,“ říká k vydání záznamu koncertu Aneta Langerová.

Spolu s Anetou (zpěv, kytara, kalimba) vystoupili v prosinci v pražském Biu Oko také Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv).

Díky záznamu na DVD si kromě nových překvapivých aranží můžete užít i promyšlené pódiové projekce stejně jako jedinečnou atmosféru, kterou spoluvytvářelo nadšené publikum.

Na DVD a CD najdete třeba písně „Voda živá“, „Vzpomínka“, „Hříšná těla, křídla motýlí“, ale také „V bezvětří“, „Malá mořská víla“, „Dokola“, „Stačilo říct“ a další.

V online obchodě Supraphonu je možné si digitální verzi alba s celkem sedmnácti písněmi (o tři více než běžné CD) předobjednat.

DVD:

Dokola

Podzim

Jsem

Pokušení

Jiný sen

Možná

Hříšná těla, křídla motýlí

Němá

Malá mořská víla

Poplach

Vzpomínka

Jedináček

V bezvětří

Den

Vysoké napětí

Voda živá

Stačilo říct

CD:

Dokola

Pokušení

Jiný sen

Možná

Hříšná těla, křídla motýlí

Malá mořská víla

Poplach

Vzpomínka

Jedináček

V bezvětří

Den

Vysoké napětí

Voda živá

Stačilo říct

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.