Doma můžete mít Slashův klobouk, kytaru i ďábelskou káru

Chcete se oblékat jako Slash, hrát na jeho kytaru nebo jezdit v jeho autě – veteránské Corvette Stingray? Nic není nemožné. Slash totiž tyto i další své věci prodává.

Bývalý kytarista Guns N' Roses se spojil s aukční síní v Beverly Hills. Ta nabídne širokou škálu jeho osobních věcí fanouškům a sběratelům už příští měsíc.

Na své si mají přijít hlavně příznivci lebek a dinosaurů, ale i ti, kteří mají rádi exotický jihovýchodní asijský nábytek.

Výtěžek z prodeje předmětů, které Slash síni Julien´s Auctions věnoval, půjde na charitativní účely. Dražit se bude od 26. března.

Podle očekávání organizátorů aukce většina nabízených věcí skončí v zahraničí, hlavně pak v Japonsku a zbytku Asie, kde mají Guns N' Roses stále obrovský úspěch a nekonečné zástupy fanoušků.

A proč se Slash svých věcí zbavuje?: „Mám takový zlozvyk… pořizuju si a sbírám věci, které zrovna nutně nepotřebuju,“ řekl kytarista agentuře Reuters, která ho telefonicky zastihla v tour busu při cestě na koncert v Oklahomě. Teď se mu nabídla možnost, jak se některých věcí zbavit a zároveň přispět na dobrou věc. Získané peníze půjdou konkrétně na charitu, která pomáhá zneužívaným adolescentům a teenagerům bez domova.

Corvette Stingray je podle Slashe naprosto ďábelský vůz. Bylo to vůbec první pořádné auto, které si v životě pořídil. Kupoval ho v době, kdy Guns N' Roses v 80tých letech strmě vyletěli nahoru a stali se slavnými. Teď ale většinou stojí v garáži, protože slavný kytarista jezdí v novém modelu Aston Martins a jeho žena Perla nakládá děti do vozu značky SUV.

Slash vlastní dohromady asi stovku kytar a prodávat bude celkem 14 z nich. Mezi nimi je i akustika Guild, na kterou nahrával jednu z prvních balad „Patience.“ V nabídce budou taky různé modely kytar vyráběných na míru a ojedinělé modely Telecaster, Stratocaster, Sanchez, Epiphone a B.C. Rich.

Z oblečení pak v nabídce budou kabáty, trička, velké množství šperků s lebkami a v neposlední řadě dva typické Slashovy cylindry.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.