V sobotu zavítají na "Sedmičku" Young Guns

  • V sobotu zavítají na "Sedmičku" Young Guns Fotogalerie (7)
    • 16.02.2011
    • Tisk

    YOUNG GUNS – to je pětice muzikantů z britského High Wycombe, které spojuje vzájemná…

    Sdílejte článek:

YOUNG GUNS – to je pětice muzikantů z britského High Wycombe, které spojuje vzájemná náklonost z teenagerského věku (a z ní vyvěrající hudební inspirace) ke kapelám jako Jimmy Eat World, Anberlin, Foo Fighters, Lostprophets, Funeral For A Friend nebo Taking Back Sunday.

Díky entuziastickému duchu post-hardcore scény v UK v posledních letech, a masivnímu úspěchu některých z ní vzešlých interpretů (jmenovitě např. You Me At Six, Enter Shikari, Fightstar, Kids In Glass Houses, We Are The Ocean či The Blackout), vycítili i Young Guns svoji šanci. Aby ne, když vloni touto dobou v anketách oblíbených časopisů jako Kerrang či Rock Sound shodně zvítězili v kategorii „Nováček roku“…

O několik měsíců později pak dokázali, že i v Česku mají potenciál zaujmout publikum – redakce iPunku na ně upozornila jako na jednu z nejnadějnějších britských kapel blízké budoucnosti, a na všemožných fórech se brzy rozmnožila poptávka po koncertech kapely v našich končinách…

V únoru 2011 absolvují Young Guns celoevropskou koncertní šňůru, v úloze hlavního tour supportu amerických pop-punkových mega-stars All Time Low. Ti si k našemu štěstí vyžádali den volna mezi Berlínem a Vídní, kterého právě Young Guns využijí k tomu, aby uspokojili hlad svých tuzemských příznivců po jejich živé show, plné výbušné energie, a chytlavých, a přesto zároveň neotřelých melodií.

V úloze speciálních hostů se představí brněnští pop-punkeři WE ON THE MOON se svým velmi čerstvě vydaným EP „Trick Or Treat“.

REZERVACE VSTUPENEK ZDE : www.klub007strahov.cz/index.php?…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.