Sunshine natáčejí novou desku: Berlin blog No. 2 | ABradio.cz

Sunshine natáčejí novou desku: Berlin blog No. 2

Pokud vám cokoliv bude připadat zmatený, přeházený, neurovnaný, rozstřelený, chyba není na vaší anténě, ale síla signálu je slabá a rušená, moderátor je pako, a možná dokonce sledujete úplně jinej program. Chaos. Ale nepřepínejte, ještě ne. Máme za sebou pár vtipnejch nočních sessions, hodně práce a bezezbytku naplňujeme ten avizovanej časovej posun.

A vtipy se začínaj vymykat i kategorii kameňák, smál by se jim jenom pomatenec, někdo, kdo se chce zavděčit vašemu nesmyslu pro humor a pointu, a samozřejmě my. Jeden z nich, co tady padnul a fakt nás pobavil, je reminiscence skutečnýho příběhu kluka, kterej pracoval pro jednu docela velkou nejmenovanou firmu, a dostal za úkol objednat neškodně malej, sítotiskem potištěnej reklamní banner. Objednal, ale nevšimnul si, že při udávání rozměrů nezadal centimetry, ale metry. V kanceláři se jednoho dne objevili macho frajeři z dodavatelský firmy a povídaj: „Tak to tady máte, šéfe.“ A von: „Skvělý, můžete to složit sem do rohu kanclu.“ A týpci na to: „To jste se asi zbláznil, venku je toho celej kamion!“ Myslím, že by tím zastřešili stadion, a nakonec to tuším rozšmikali na pár vojenskejch stanů. Jirka v Sonu z legrace říkal, že by rád na desce hodně reverzních (chápej otočenejch) zvuků, a Dušan (producent) parafrázoval tuhle historku nějak takhle: Tejden po Sonu (břicha, haha), střih, venku před barákem stojí kamion a chlápek huláká nahoru do vokna: „Tak, pane Kouba, máte to tady! Máte tu ty reverzy!“ No nic.

Naučili jsme se chodit do tý vietnamský jídelny (Hamy se jmenuje, prej po malý dceři šéfa podniku, která tam občas pobíhá a čile konverzuje s hostama), takže jsme tam obden, buď na jídlo, nebo pro jídlo s sebou. Dneska Dušík vtipkoval, že už příště můžeme od dveří hulákat: Čangu, hoď nám sem tři saigony! (saigon je asijský pivo).

 

Moc mi do toho talířku nekoukej, nebo ti nacpu ty ultrapálivý feferonky do fakovakový díry a to se pak budeš teprve divit!

Včera po práci jsme měli privátní mejdánek a přehrávku všech možnejch i nemožnejch věcí, na který jsme postupem času úplně zapomněli. Deskama Našrot a Piráti 44 počínaje přes všechny nunututumetalový party jako Pro-Pain, Corrosion of Conformity, Pantera, starý hácéčkový a punkový kapely jako Kritická Situace, Shelter, Sick of It All i tuny dalších a konče už hodně podroušenou live verzí Rosy na kolejích od saniťáka Wabiho. Jenže to už bylo pět ráno. Jestli to ale vypadá na zábavu, obžerství a věčný pijatiky, tak se nenechte zmýlit. Fakt pracujeme, až se z nás kouří. Máme už pár světovejch hitů a pomalu obvoláváme staďáky, ať si na nás koukaj udělat čas, protože to bude mega, hehe.

Už na mě hulákaj z režie, že mám jít něco dělat, tak jsem si řek ještě o pár minut, abych vás neošidil, s dovětkem, že to zejtra musí viset. A Dušík na to jenom suše opáčil, že zejtra prej asi bude viset von, protože už toho má dneska plný tretry. Tak zase za tejden, moji milí.

 

Takhle se bez jedinýho slova zjednává klid a pořádek v režii studia. Najs!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.