Začátkem března ovládne SaSaZu Dance Celebration

  • Začátkem března ovládne SaSaZu Dance Celebration Fotogalerie (49)
    • 11.02.2011
    • Tisk

    Jako první proměnili v obrovský taneční chrám česká nákupní centra, nejprve pražské Arkády…

    Sdílejte článek:

Jako první proměnili v obrovský taneční chrám česká nákupní centra, nejprve pražské Arkády Pankrác a loni OC Vaňkovka v Brně. Ted' na úspěch těchto akcí, které celkově navštívilo na deset tisíc lidí, navazují Dance Corporation komorněji laděnou „klubovou nocí“ v pražském SaSaZu.

Dance Celebration se díky oběma zmíněným akcím v nákupních centrech stala „značkou“ garantující stylovou party zahraničních parametrů. Brandem, pro který je samozřejmostí nadstandarní a maximálně komfortní prostředí, prvotřídní technické vybavení a v neposlední řadě line-up nabízející elitní zahraniční DJe. A nejinak tomu bude 4. března v klubu SaSaZu, kde se v rámci večera představí Mauro Mondello, Kurd Maverick a Teddy O.

Maura Mondella už není nutné tuzemskému publiku představovat. Vystupoval na předchozí Dance Celebration v Brně a vloni v září se blýsknul v roli hosta na pražském vystoupění Davida Guetty v Tesla Aréně.

Mauro je sice původem Ital, řadu let ale žije v Německu, kde pravidelně vystupuje a pořádá nejrůznější party jako De la Creme nebo Sexy Chick v nejžhavějších tanečních klubech. Hrál také na vyhlášených italských párty Diabolia Fuin Fuin House Party a na Papeete Beach Milano Marittima, pro legendární Les Soirées Oh Oui v Belgii a na Zoom Out Festivalu v Bangkoku. Na podzim dokončil nové albu, ze kterého už představil singl „Lovin' You“ a stejnojmenný videoklip.

Účast na Dance Celebration potvrdil i DJ TEEDY O, který se těší celovětovému renomé. Vystupoval s takovými jmény jako jsou Rihanna, 50 Cent, Destiny's Child, Eminem, Missy Elliot nebo P. Diddy. Posledních šest let tráví každé léto na Ibize, kde vystupuje v proslulém Pacha Clubu a je často zván na hudební show (MTV), módní přehlídky značek jako Hugo Boss, Ed Hardy nebo Rocawear nebo večírky magazínů *People Magazine, FHM, Hustler či Playboy.

V hip hopové komunitě je velmi dobře známý i díky radiové show Beat Selection, kterou každý týden uvádí na nejpopulárnější hip hopové a R&B stanici v Evropě – Jam FM. Je také blízkým spolupracovníkem nahrávací a vydavatelské společnosti Universal Records, pro kterou produkoval nebo remixoval skladby od Snoop Dogga, Lady Gaga nebo Seana Paula a dalších.

Třetí hvězdou bude v SaSaZu na Dance Celebration Kurd Maverick. Německý DJ a producent v jehož žilách po předcích koluje turecká krev. Svůj talent prokázal velmi záhy. Jen po pár letech působení v německých klubech. Tím skutečným zlomem však byl až remix „Pump Up The Jam“ od skupiny Technotronic, který oblétěl doslova celý svět a zahájil Kurdův strmý vzestup.

Následoval neméně úspěšný druhý singl „The Rub“, spolupráce s hvězdami hudebního nebe jakými jsou např. Robbie Williams, Bob Sinclair nebo Basement Jaxx, podíl na vzniku megahitu „Love Sensation“ a remix „Blue Monday“ od New Order, který zbořil prodejní žebříčky. Kurd Maverick vystupuje po celém světě od Londýna a Paříže, přes Moskvu a Sao Paulo až po Sydney. V Čechách se poprvé představil v roce 2009 na narozeninách klubu Mecca.

Vstupenky na Dance Celebration do SaSaZu jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro za Kč 290,– Kč.

Více informací můžete najít na www.dance-celebration.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.