Skiareál Horní Domky v květnu ovládne už čtvrtý SpringFest | ABradio.cz

Skiareál Horní Domky v květnu ovládne už čtvrtý SpringFest

  • Skiareál Horní Domky v květnu ovládne už čtvrtý SpringFest
    • 09.02.2011
    • Tisk

    Přípavy na už čtvrtý ročník unikátního projektu krkonošské mládeže s názvem Springfest…

    Sdílejte článek:

Přípavy na už čtvrtý ročník unikátního projektu krkonošské mládeže s názvem Springfest jsou v plném proudu. Akce, která je podle pořadatelů krásnou ukázkou spolupráce církve a státu, se uskuteční 14. května ve skiareálu Horní Domky v Rokytnici Nad Jizerou.

Na organizaci festivalu se podílí jak město, tak Římskokatolická farnost – Rokytnice nad Jizerou. Akci finančně podporuje jak Královéhradecká diecéze, tak Liberecký kraj. Na organizaci se tedy podílejí a festival navštěvují lidé s rozdílnými názory na svět i víru. Stejně tak členové kapel, které na festivalu vystupují, mají různé pohledy na život.

Tentokrát se návštěvníci SpringFestu mohou těšit celkem na 12 kapel, které vystoupí na dvou pódiích. Pět kapel bude místních: Eliata, Stopdepress, VeVývoji, Thisplay a Paralen-i-ibalgin. Na velkém pódiu zahrají: Up!Great (Ostrava), !ON (Liberec), František Nedvěd mladší (Praha), Šatlava (Přibyslav) a host ze Slovenska – The Elements.

Hlavními hosty budou folkoví Traband a punk-rockoví Jaksi Taksi.

Celá akce proběhne přímo ve Skiareálu Horní Domky v Rokytnici. Ten nabízí velké venkovní i vnitřní prostory, takže není třeba se bát nepříznivého počasí. V programu ani letos nebudou chybět různá zpěstření jako např. slosování o paraglidingový seskok, okružní jízdy lanovou dráhou nebo otevřené lanové centrum.

Důležitou součástí projektu jsou také vystoupení osobností na Beseda Stage, tedy v prostoru pro přednášky, besedy a jiná setkání s hosty. Přibyly také vernisáže místních umělců (výstavy obrazů, maleb, fotek a skla).

SpringFest nabídne i představení uměleckého projektu Martina Marka (studenta ateliéru Time-based media, fakulty umění a designu, Univerzity J. E. Purkyně). Půjde o videoprojekci doplněnou zvukem a živým vystoupením autora.

Vstupenky v předprodeji stojí Kč 110,– .

Další informace najdete na www.springfest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.