Tata Bojs zahrají pro Rozmarýnu | ABradio.cz

Tata Bojs zahrají pro Rozmarýnu

  • Tata Bojs zahrají pro Rozmarýnu Fotogalerie (1)
    • 10.06.2009
    • Tisk

    V pátek 12. června od 20:00 odehrají Tata Bojs v Divadle v Celetné speciální charitativní akustický koncert. Výtěžek ze vstupného poputuje v celé své výši na činnost obecně prospěšné společnosti Rozmarýna. Vystoupení bude speciálně upravenou podobou akustických vystoupení, které Tata Bojs odehráli s americko-korejským Ahn Triem.

    Sdílejte článek:

 
O společnosti Rozmarýna

Obecně prospěšná společnost Rozmarýna vznikla hlavně kvůli tomu, aby pomáhala začlenění dětí opouštějících dětské domovy do společnosti. Její činnost je zaměřena například na:
program Za ruku
PŘEDáváme dětem z dětských domovů informace, snažíme se PŘEDcházet problémům, společně PŘEDpokládat co je čeká a PŘEDstavovat si, co znamená začínat žít svůj samostatný život
nebo
program Ruku a ruce
POmáháme mladým lidem PO odchodu z dětského domova začít žít svůj samostatný život a POskytovat jim POdporu tam, kde POtřebují.

Tata Bojs není snad potřeba představovat. Podívejme se, co zrovna dělají:
Před časem se vrátili z týdenního pobytu v New Yorku, kde odehráli dva výjimečné koncerty s Ahn Triem, ale momentálně už mají za sebou první festivalový víkend (Planet Festival v TábořeaZámostí v Třebíči). Předtím ještě stihli speciální vystoupení v pražské galerii DOX v rámci světového Nanofóra, kde se skupina vrátila zcela logicky ke svým vystoupením z Nanoobdobí. V historicky dohledné době se Tata Bojs chystají na další významné domácí festivaly, mimo jiné na Rock For People do Hradce Králové nebo s Ahn Triem na Colours of Ostravaa Pohodudo Trenčína.
Koncert pro Rozmarýnu
Nejbližší vystoupení čeká Tata Bojs již tento pátek 12. června, kdy se koná jejich speciální charitativní akustický koncert pro Rozmarýnu v Divadle v Celetné. Tata Bojs se představí v klasickém složeníVladimír Bár kytara, Jura Hradilpiano, Mardoša basa, Milan Cais zpěv a bicí nástroje a za mixážním pultem jako vždy Dušan Neuwerth. Setlist bude tvořit výběr písní ze všech alb skupiny, nicméně v komornějších úpravách.Tata Bojs dokáží i do akustických verzí svých písní dostat podobnou energii, na kterou jsme zvyklí u jejich standardních elektrických koncertů.
Vstupenkyza 250 Kč v pokladně Divadla v Celetné.
Více informacína www.tatabojs.cz a www.rozmaryna-ops.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.