Miláčci hudebních publicistů Sleigh Bells míří do Prahy | ABradio.cz

Miláčci hudebních publicistů Sleigh Bells míří do Prahy

  • Miláčci hudebních publicistů Sleigh Bells míří do Prahy
    • 28.01.2011
    • Tisk

    Jeden z velkých loňských objevů nezávislé scény, brooklynské noise popové duo…

    Sdílejte článek:

Jeden z velkých loňských objevů nezávislé scény, brooklynské noise popové duo Derek A. Miller a zpěvačka Alexis Krauss tvořící Sleigh Bells představí svojí vřele přijatou desku Treats 1. února 2011 ve smíchovské MeetFactory.

Dvojici dala dohromady matka Alexis, když je Derek jako číšník před 3 lety obsluhoval v lokální restauraci a náhodně před nimi zmínil, že hledá zpěvačku do svého nového projektu. O rok později společně vystoupili na festivalu CMJ a vydali několik svých tracků online. Ty se zalíbili režisérovi Spike Jonesovi natolik, že je pustil zpěvačce M.I.A. a ta je okamžitě upsala pod svůj label. Od té doby to šlo rychle: loni v květnu vydali desku Treats, objeli všechny významné indie festivaly (Primavera Sound nebo Pitchfork Music) a zabodovali ve výročních žebříčcích hudebních časopisů a servrů (NME, Stereogum, Pitchfork). Tento rok – stale čerství a aktuální – se poprvé staví take v Praze, kde si jejich výbušnou kombinaci hardcorových riffů a chytlavých popěvků můžete poslechnout živě.

Na nadcházející akce Sleigh Bells (US) a Zombie Zombie (FR) lze nyní zakoupit cenově zvýhodněnou SPOLEČNOU VSTUPENKU! V sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.

Nyní tedy můžete v jednom týdnu dvakrát na koncert v MeetFactory a to za minimální částku! Dopřejte si v úterý jeden z velkých loňských objevů nezávislé scény, brooklynské noise popové duo Dereka A. Millera a zpěvačku Alexis Krauss tvořící Sleigh Bells a rovnou v pátek si užijte začátek série Bohemian Like You – zostra našláplým koncertem francouzské dvojice Zombie Zombie, kteří si vzali „do parády“ hudbu klasických horrorů Johna Carpentera.

zSLEIGH BELLS (1.2.2011) + ZOMBIE ZOMBIE (4.2.2011) za 390 CZK + poplatky

zVstupenky na samostatný koncert Sleigh Bells koupíte v předprodeji za 250 CZK + poplatky, na místě za 350 CZK (předprodej končí v den akce v 18:00

Start : 20:30hod.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.