Rara Avis, Kofe-In a NiceLand zvou v březnu na mejdan do Lucerny

  • Rara Avis, Kofe-In a NiceLand zvou v březnu na mejdan do Lucerny Fotogalerie (5)
    • 27.01.2011
    • Tisk

    Prosincový koncert Rara Avis v Lucerna Music Baru byl bohužel pro nemoc zrušen, tento večírek…

    Sdílejte článek:

Prosincový koncert Rara Avis v Lucerna Music Baru byl bohužel pro nemoc zrušen, tento večírek, na kterém vystoupí take Kofe-In a Niceland a který se koná v souvislosti s jarním turné kapely, však bude více než dostatečnou náhradou.

Rara Avis totiž pracují na novém albu a ke spolupráci na něm si pozvali odborníka na slovo vzatého – britského producenta Neila Douglase, známého ze spolupráce se Stereo MC's nebo Oasis. Nedávno Rara Avis vypustili do světa první ochutnávku z připravovaného alba, singl s názvem Queens, ke kterému v současnosti natáčí videoklip.

Skupina KOFE-IN vznikla roku 2006 a soustředila kolem sebe zkušené muzikanty, kteří se do té doby věnovali žánrově různorodým projektům. Zrodilo se seskupení charakterizované nabroušenými kytarami, nekompromisními saxofonovými sóly, teatrálně nadrzlým projevem frontmana a pulsující rytmikou živého bubeníka podpořenou elektronickými beaty.

Formace KOFE-IN kombinuje rockovou muziku s eletronickými základy. Díky rozmanité muzikantské zkušenosti jednotlivých členů skupiny jsou do skladeb implantovány prvky různorodých hudebních žánrů. V celkovém soundu se odráží vliv různých hudebních stylů a pod rockovým hávem je možno zaslechnout electro, trance nebo drum'n'bass.

NiceLand byl původně projekt jednoho muže, nyní však vystupují jako čtyřčlenná kapela. Aktuální desku s názvem God Has Her Eyes která vyšla v říjnu a na niž hostoval napřiklad Andy ze Sunflower Caravan nebo členové České filharmonie, produkoval Amák z (Night) spolu s Kayem Buriánkem (Sunshine) a Martinem Přikrylem (The Prostitutes). V listopadu překvapili fanoušky fetišistickým videoklipem k písni Sleep At Night, který pro Nicelanda natočila jeho kamarádka v Los Angeles.

Vzhledem k datumu konání koncertu, kterým je 8.března, by se chtělo říct, že to bude skvělá oslava MDŽ. Fanynky Rara Avis, Kofe-In a Niceland však budou určitě mít spoustu jiných důvodů ke koupi vstupenek, než zrovna oslavu komunisty zprofanovaného svátku. Mejdan to však bude zcela jistě povedenej a vzhledem k tomu, že se jedná vesměs o samé fešáky, dá se očekávat i nějaká ta podprsenka hozená na podium.. Angeles.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru za 120,– Kč + poplatky, na místě za 160,– Kč. Angeles.

Více info na:

www.bandzone.cz/raraavis

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.