Kontroverzní "spíkr" Howard Stern chtěl se vším seknout

Howard Stern loni málem ukončil svou úspěšnou a roky trvající kariéru rebelského rádiového spíkra. Opět ho totiž lidé z blízkého pracovního okolí nenápadně přesvědčovali o tom, že je „příšerným“ moderátorem, a on jim to zjevně na chvíli uvěřil.

Kontroverzní a věčně šokující Howard Stern přiznal, že když mu loni vypršela pětiletá smlouva se stanicí Sirius XM Radio na jeho The Howard Stern Show a nabídli mu její obnovení, měl nutkání jít do důchodu. Na dalších pět let se prý stanici upsal kvůli „notorickému puzení“.

Stern řekl: „Došel jsem k jistému závěřu. Můj kontrakt před pár měsíci vypršel. Fakt jsem si říkal, že půjdu do důchodu. Proč bych to měl dělat dál? Dokázal jsem všechno, co jsem potřeboval dokázat. Začínám z toho šílet.“

„Nesnáším časné ranní vstávání… ale něco mě pořád popohání, abych tu show dělal dál. A nezdá se ani, že by mě to ještě nějak moc bavilo. Přijedu domů a mám pocit, že to, co jsem předvedl, bylo příšerné,“ pokračoval Stern.

Když se pak Howarda Sterna v telezní talk show zeptali, proč tedy pokračuje dál, odpověděl: „Je to moje identita. Moje ego. Je to to, co jsem. To je to, co dělám.“

Howard Stern samozřejmě nezveřejnil, na jakou částku jeho nový kontrakt zní, ale přiznal, že teď dostává „o trochu víc peněz za trochu míň práce“.

Přestože je sedmapadesátiletý moderátor známý hlavně díky svým „crazy“ show, kdy má třeba ve studiu nahou ženu, nijak nevyhledává bujaré veselí na večírcích a raději si užívá klidné večery doma.

Stern přiznal: „Nerad chodím na večírky. Nerad opouštím dům. Jsem doma rád. Ale fascinuje me lidské chování.“

A proč Howard Stern v našich hudebních zprávách a novinkách? Tento muž k hudebnímu světu neodmyslitelně patří. Chcete vědět proč? Podívejte se na film Private Parts (Soukromé neřesti) a budete mít jasno.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.