Vraťte se na konci ledna s Jameson Cult Film Club do budoucnosti

Novodobá série multimediálních filmových akcí Jameson Cult Film Club odstartovala na domácí scéně v listopadu 2010 netradiční projekcí kultovního snímku „Aliens“. Promítání ve slizských útrobách vetřeleckého hnízda, si v opravdové atmosféře a v poctivém napětí, jež prožívala vesmírná expedice na plátně, vychutnala pouze uzavřená skupina hostů. Již 27. ledna se ale JCFC otevírá široké veřejnosti a české filmové fajnšmekry prahnoucí po nových a neobvyklých zážitcích potěší dalším kinematografickým skvostem.

Ve čtvrtek 27. ledna 2011 v 19:00 se pražský Klub Lávka promění ve stroj času, jenž teleportuje pasažéry napříč dekádami minulého století. Hlavním motivem naší výpravy bude filmový příběh sympaťáka Martyho McFlye, jenž se náhodně a nevinně zapletl do vydařeného experimentu svého přítele, profesora Emmeta Browna, a na týden se přesunul z 80.let Spojených Států do padesátých. Úvodní díl kultovní trilogie Back To The Future z režiserské dílny Roberta Zemeckise a z produkce Stevena Spielberga se však tentokrát představí trochu jinak. Filmový děj se totiž nebude odehrávat jen na plátně, ale všude kolem vás. Úsměvné scifi budete promítáno v autentickém zázemí prošpikovaném efektivními dekoracemi a nejrůznějšími technologiemi, jež nastíní dobu a nádech scénáře, v atmosféře, jež věrně imituje náladu filmu. Samotný film si diváci vychutnají v originálním znění s titulky a navíc ve skvělé kvalitě z BLU-RAY disku. Následovat bude afterparty, kde se v hlavní roli předvídatelně představí lahodná irská whiskey Jameson, již si hosté vychutnají za stylového hudebního doprovodu. Cestování časem může být snem i noční můrou! Přijďte se o tom přesvědčit již 27. ledna do Klubu Lávka! Startujeme v 19:00. Letenky za luxusních 99 Kč jsou k dispozici v síti TICKETSTREAM.

Multimediální projekce organizované pod hlavičkou a v produkci výrobce světově proslulé irské whiskey Jameson mají svůj původ ve Velké Británii. Cílem JCFC bylo a je dodat kvalitní filmové produkci absolutní rozměr a uspokojit tak nadstandardní potřeby i těch nejnáročnějších filmových fanoušků, kteří už pomalu ztrácí víru, že je v této sféře může ještě něco překvapit. Doprovodný program JCFC zhmotňuje a dává život promítanému filmu a absorbuje tak diváky přímo do dění. Dokonalý zvuk a obraz jsou samozřejmostí, kterou ale v dnešní době očekáváme při klasické návštěvě kina. Vymoženosti konzumu jako popcorn, colu či pohodlné sedačky ale automaticky neočekávejte. Nevšední lokace, speciální dekorace, doplňky, multimediální technologie či stylizovaní herci… to vše vytváří originální atmosféru, ve které mají diváci možnost vychutnat si film LIVE. Od premiéry v roce 2009 představil JCFC ve své mateřské zemi kultovní snímky jako Taxikář, Drácula, Připoutejte se, prosím!, Moon nebo Trainspotting. Během pouhého roku byla Británie „dobyta“ a s věhlasným renomé se tradice JCFC rozšiřuje do dalších zemí…

Více informací

www.jamesoncultfilmclub.cz

www.facebook.com/…ncultfilm.cz

reportáž z projekce JCFC „Aliens“

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.