Koncem ledna vyjde debut George Michaela v novém kabátě

  • Koncem ledna vyjde debut George Michaela v novém kabátě Fotogalerie (14)
    • 20.01.2011
    • Tisk

    Poslední lednový den vyjde remasterované debutové album George Michaela Faith. K dispozici bude ve více formátech, včetně limitovaného sběratelského box setu.

    Sdílejte článek:

Když v roce 1987 George Michael vydal svůj solový debut Faith, okamžitě získal pozornost celé světové popové scény a jeho počin se stal milníkem v obou Georgeových kariérách i v popové kultuře vůbec. Faith bylo tím nejlepším v pop music, stejně jako měřítkem pro všechny umělce, kteří chtějí překračovat hudební žánry a získat jak obdiv u široké veřejnosti, tak i u kritiky.

Toto album potvrdilo Georgeovo postavení jako autora s vynikajícími schopnostmi a citem a vyneslo ho na úroveň hvězd jako Elton John, Paul McCartney, Michael Jackson nebo Madonna.

Poté, co album dosáhlo na první příčku v Británii, USA a dalších zemích světa, se ho prodalo více než 20 milionů kopií. Faith se stalo nejprodávanějším albem roku 1988 v USA a získalo diamantové ocenění za prodej více než 10 milionů kopií.

Okamžitě se stalo fenoménem v překonávání rekordů. Nejenže na albu je šest singlů, které dosáhly první pozice v americkém singlovém žebříčku, ale také George Michaela zaneslo do historie jako prvního bělocha, jehož singl získal první příčku v americké r&b hitparádě. Faith obsahuje některé z jeho nejlepších skladeb včetně „Father Figure“, „One More Try“, „Faith“, „Kissing A Fool“ a „I Want Your Sex“.

Album napsal, produkoval a aranžoval výhradně George Michael. Jeho umění mu vyneslo nesčetná ocenění, včetně Grammy za “Album of the Year” a tři American Music Awards. MTV Award za videoklip ke skladbě “Father Figure” (nejlepší režie) a dvě Ivor Novello Awards za “Songwriter of the Year” a “International Hit of the Year”.

Do dnešního dne George Michael prodal na celém světě přes 100 millionů kopií svých alb, jeho zvuk je stejně svěží jako byl, když v roce 1987 vydal Faith poprvé.

Dnes Goerge Michael inspiruje řadu mladých talentů a jeho vliv je slyšet mezi mnoha dnešními popovými a r&b umělci. Remasterované album nepotěší pouze davy jeho fanoušků po celém světě, ale ovlivní celou novou generaci hudebníků.

Faith Remastered nabízí skladby:

1. Faith

2. Father Figure

3. I Want Your Sex (Parts 1 & 2)

4. One More Try

5. Hard Day

6. Hand To Mouth

7. Look At Your Hands

8. Monkey

9. Kissing A Fool

10. A Last Request (I Want Your Sex Part 3)

Bonus CD Remastered pak:

1. Faith Instrumental

2. Fantasy

3. Hard Day (Shep Pettibone Mix)

4. I Believe When I Fall in Love

5. Kissing a Fool Instrumental

6. Love’s In Need of Love Today – Live

7. Monkey (7” Edit Version)

8. Monkey A Capella & Beats

9. Monkey (Jam & Lewis Remix)

Na DVD najdete:

1. George Michael & Jonathan Ross Have Words (1987)

2. Music Money Love Faith (February 1988)

3. Promo Videos (re-synched with remastered audio);

4. I Want Your Sex

5. I Want Your Sex (Uncensored)

6. Faith

7. Father Figure

8. One More Try

9. Monkey

10. Kissing A Fool

George Michael – Fast Love

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.