V březnu se můžete stát součástí pódiové show Kylie Minogue

  • V březnu se můžete stát součástí pódiové show Kylie Minogue Fotogalerie (32)
    • 14.01.2011
    • Tisk

    Grandiózní podívanou přiveze ve středu 2. března do pražské O2 areny australská zpěvačka…

    Sdílejte článek:

Grandiózní podívanou přiveze ve středu 2. března do pražské O2 areny australská zpěvačka Kylie Minogue. V rámci svého Aphrodite: Les Folies tour dorazí se show plnou radosti, vzrušení a krásy. Podle managementu zpěvačky půjde o „technicky nejvyspělejší a nejdokonalejší produkci, která kdy byla vytvořena pro halovou show“.

Obří podium ve tvaru srdce obsahuje více než milion pohyblivých částí. Nechybí ani 7 výtahů a 30 vodních fontán, které budou tryskat do výšky 30ti metrů. Unikátní bude rovněž systém umožňující účinkujícím vznášet se nad hlavami diváků po celé aréně.

„S takovou show v České republice ještě žádný umělec nevystoupil. Diváci tu už zažili během koncertů obří pyrotechnické a laserové show, ještě nikdy ale na pódiu uprostřed diváků nechrlily desítky fontán vodu do výšky osmipatrového domu,“ říká k tomu za pořadatele pražského koncertu Kylie Minogue Jan Tuna.

Majitelé nejlepších a tedy i nejdražších vstupenek se ocitnou přímo v centru dění, v samém středu obřího srdce s Kylie Minogue, podle které se mohou těšit na „4D zážitek„. Kvůli obřím fontánám se tak během show neobejdou bez speciálních pláštěnek. Ty dostanou před koncertem od managementu zpěvačky ve speciálním batůžku.

Vstupenky do „Splash zone“ jsou součástí balíčku, tzv. Splash pack, který se dá pořídit pouze na oficiálních stránkách Kylie Minogue. Cena jednoho balíčku je 250 euro. Kromě originální pláštěnky dostanou diváci v batůžku i ručník a další věci ze speciální edice.

Tvůrcem „vodního systému“ je společnost, která má na svědomí mimo jiné i známou zpívající fontánu před hotelem Bellagio v Las Vegas nebo vodní atrakce v Disneyho zábavním parku v Kalifornii. Fontány vodního systému jsou tak silné, že dostříknou do výšky zmiňovaných třiceti metrů, objem nádrží je 41 tisíc litrů a k jejich naplnění bude třeba vody ze dvou hasičských cisteren. Voda v nádržích se bude každý den upravovat a ohřívat. Pódium je v místech dopadu vody vybaveno unikátním hliníkovým systémem, který umožní bezproblémový odtok vody a její následnou recyklaci. S takovými fontánami dosud u nás nevystoupil žádný umělec.

Tvůrcem obřího podia je společnost TAIT Towers z Pensylvánie, která je největším světovým výrobcem pódií a na svém kontě má i vybavení pro světová turné takových hvězd jako U2, Madonna nebo Rolling Stones. Cena celé produkce pro show Aphrodite: Les Folies tour je přes 25 mil. dolarů (více než půl miliardy korun).

Součástí celé show bude i systém, který umožňuje účinkujícím vznášet se nad hlavami diváků po celé aréně. Show Kylie Minogue využije zbrusu nový systém, který měl premiéru teprve v prosinci 2010 v muzikálu Spiderman na Broadwayi.

Celosvětové turné odstartuje Kylie Minogue 19. února v dánském Herningu, tedy pouhých 11 dnů před pražským koncertem.

Kylie Minogue – In My Arms

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.