Březnový koncert Bobbyho McFerrina je beznadějně vyprodaný

Jen pár týdnů stačilo k vyprodání vstupenek na jarní koncert Bobbyho McFerrina v Brně. Nekorunovaný král vokálních improvizací vystoupí v jihomoravské metropoli 29. března v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno v brněnské hale Vodova.

Pořadatelé tak pro velký zájem jednají o dalším termínu. Druhý koncert Bobbyho McFerrina by se mohl konat hned následující den (30. března) na stejném místě. Už teď je možné si rezervovat vstupenky na Ticketstreamu.

„McFerrinovo charisma evidentně funguje i na Brňany, oprávněně si v posledních dvou letech v Česku získal obrovskou přízeň publika. Je také pravda, že lístky v předprodejích zmizely na různých místech republiky, nejde proto o lokální záležitost,“ komentuje Vlastimil Trllo z pořádající agentury 24/7 Promotions.

V předprodejní síti Ticketstream je k dispozici formulář pro předběžné rezervace lístků na chystaný přidaný koncert ve středu 30. března. Zájemci, kteří ho vyplní, budou přednostně kontaktováni a získají tak možnost koupit vstupenku ještě před spuštěním regulérního předprodeje a zajistit si ta nejlepší místa.

Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázel obrovský zájem publika. Jedno vystoupení bylo přidáno už při jeho první návštěvě v Praze. Situace se tedy může opakovat.

Naposledy se loni v Praze a Ostravě představil se svým nejnovějším albem VOCAbuLaries. Návštěvníci jarního brněnského koncertu se pro změnu mohou těšit na Bobbyho s jeho tradičním repertoárem, který mu vynesl deset cen Grammy a získal milióny fanoušků po celém světě.

Bobby McFerrin je nadšeným zastáncem povinné hudební výchovy v rámci školní docházky. Asi proto, že sám nejlépe ví, jak mocné má hudba účinky. Ostatně v roce 1987 vydal s Jackem Nicholsonem album pro děti nazvané The Just So Stories – Elephant's Child.

Šedesátiletý hudebník osobitým způsobem využívá svůj hlasový rozsah čtyř oktáv, přičemž jedinečná atmosféra jeho koncertů vyniká díky improvizaci a nenucenému kontaktu s publikem. Pět ze svých deseti cen Grammy získal v kategorii Nejlepší jazzový mužský zpěv.

Bobby McFerrin – Don´t Worry Be Happy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.