Dara Rolins a Dan Bárta absolvují společné jarní turné | ABradio.cz

Dara Rolins a Dan Bárta absolvují společné jarní turné

Dan Bárta v březnu vyjede na turné po Česku se svou kapelou Illustratosphere. Jako host s nimi bude vystupovat Dara Rolins, která s Bártou připomene hity kapely Sexy Dancers. V říjnu se Bárta s Rolins představí také fanouškům na Slovensku.

„Jezdit jarní šňůru a podzimní šňůru a obehrávat pořád stejné písničky, to není úplně ono,“ řekl Dan Bárta. „Zahrajeme proto lidem, kteří na nás normálně chodí, něco trošku jiného a nového,“ konstatoval.

Sexy Dancers koncertovali do roku 1998 a od té doby uplynulo hodně vody. Rádi si uděláme šňůru, kde si to znovu přehrajeme. Mohlo by to být zajímavé pro nás i pro lidi,“ míní Bárta. Že spojení s Darou Rolins stále funguje, si Dan Bárta s doprovodnou kapelou vyzkoušel loni v březnu v Plzni při předávání hudebních cen Žebřík.

Návštěvníci koncertů uslyší písně od Sexy Dancers i z Bártova repertoáru, některé zazpívané v duetu s Rolins. Na programu budou i převzaté skladby jiných interpretů.

Společné turné začne 8. března v Brně. A tady jsou jeho další termíny:

8. 3. Brno

9. 3. Žďár nad Sázavou

10. 3. Olomouc

11. 3. Zlín

12. 3. Ostrava

30. 3. České Budějovice

31. 3. Plzeň

1. 4. Mariánské lázně

2. 4. Ústí nad Labem

6. 4. Praha

8. 4. Krnov

11. 4. Hradec Králové

Dan Bárta a Illustratosphere – Some People

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.