Koncert Bobbyho McFerrina si můžete užít přímo na pódiu

Vstupenky na jarní koncert Bobbyho McFerrina v Brně jsou téměř vyprodané. Aktuálně je v prodeji exkluzivní limitovaná edice lístků přímo na pódium. Nekorunovaný král vokálních improvizací vystoupí v jihomoravské metropoli 29. března v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno v hale Vodova od 19 hodin.

„McFerrinovo charisma evidentně funguje i na Brňany. Oprávněně si v posledních dvou letech v Česku získal obrovskou přízeň publika. A skoro to vypadá, že lístky na Bobbyho McFerrina se staly letošním hitem předvánočního trhu,“ komentuje rychlost prodeje Vlastimil Trllo z pořádající agentury 24/7 Promotions.

Od 16. prosince je v síti Ticketstream v prodeji zbytek série vstupenek ve třech kategoriích za ceny 990 Kč, 1 490 Kč a 1 990 Kč. Nově se otevřela zajímavá šance prožít vystoupení Bobbyho McFerrina přímo na pódiu. Za lístek na sezení v těsné blízkosti umělce zaplatí zájemci 2 990 Kč. V prodeji jsou stále také VIP vstupenky.

Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázely vyprodané sály a obrovský zájem publika. Naposledy se v Praze a Ostravě představil se svým nejnovějším albem VOCAbuLaries. Návštěvníci jarního brněnského koncertu se pro změnu mohou těšit na Bobbyho s jeho tradičním repertoárem, který mu vynesl deset cen Grammy.

Bobby McFerrin prodal doposud přes 20 miliónů kopií svých alb. Na kontě jich má celkem třináct. Kombinuje na nich jazz, klasiku, pestré vlivy world music, ethno i folk se svými originálními hudebními nápady. Právě díky bohatosti vlivů a neutuchající chuti experimentovat vzniká nadčasová hudba, která překračuje žánrové (i zeměpisné) hranice a dotýká se všech kultur. McFerrin je také uznávaným dirigentem (spolupracoval např. s Vídeňskou filharmonií).

Šedesátiletý hudebník osobitým způsobem využívá svůj hlasový rozsah čtyř oktáv, přičemž jedinečná atmosféra jeho koncertů vyniká díky improvizaci a nenucenému kontaktu s publikem. Pět ze svých deseti cen Grammy získal v kategorii Nejlepší jazzový mužský zpěv.

Bobby McFerrin – Don´t Worry, Be Happy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.