The Roads a Lus3 si umanuli, že vás utancují k smrti

  • The Roads a Lus3 si umanuli, že vás utancují k smrti
    • 19.12.2010
    • Tisk

    The Roads jsou čtyři Češi a jeden Angličan, kteří se dali dohromady v Praze koncem roku 2006.

    Sdílejte článek:

The Roads jsou čtyři Češi a jeden Angličan, kteří se dali dohromady v Praze koncem roku 2006. Vydali dvě desky (The Roads – 2009 a The Witness – 2010) a čtyři videoklipy.

Na jaře 2009 se odstěhovali do Berlína s cílem živit se jen a jen svou vlastní hudbou. Zanedlouho získali stálé angažmá v prestižních klubech Sage a White Trash, kde pravidelně vystupují.

Koncem roku 2009 The Roads vyhráli soutěž RGM Live Space, což jim zajistilo spolupráci s vydavatelstvím RGM, se kterým letos vydali již zmíněné album The Witness. Kmotrem desky se stal Pavel Anděl. Kapela má za sebou bezpočet vystoupení v televizi a rádiích v ČR (Noc s Andělem, Dobré ráno s ČT, Medúza, Musicblok, Óčko – Inbox, Bravo TV,…) i v Německu (Radio Fritz, Motor FM, Radio Eins).

The Roads hrají s obrovským nasazením a není divu, že zvláště v menších klubech se vystoupení často zvrhnou v jednu velkou párty, kdy publikum tančí na stolech, na baru i na podiu spolu s kapelou!

Tohle teď můžete zažít i vy, a to na jedinečném mejdanu v Lucerna Music Baru, kde se jako další kapela tohoto jedinečného večírku představí Lus3.

„Hravost, drzost a styl” jsou hlavními atributy této electro-punkové formace. Současnou podobu získala kapela na jaře roku 2009, kdy do kapely přišla zpěvačka Veronika Kratochvílová. Nezaměnitelný sound kapely vytváří elektronické samply, ostré kytarové linky a výrazný vokál. Energická liveshow, podpořená módními outfity zpěvačky, mnohdy odkazuje ke kapelám typu Yeah Yeah Yeahs, The Ting Tings, CSS nebo Robots In Disguise.

Také Lus3 zabodovali v prvním ročníku vyhledávací soutěže RGM Livespace, ve které se probojovala až do finále. Kromě toho se LUS3 v průběhu roku 2009 věnovali nahrávání svého nejnovějšího třípísňového EP „Aplaus“ ve studiu Biotech Ecsona Waldese. Songy Aplaus, Human Power a Das Ist Disco jsou nyní k poslechu na jejich Bandzone profilu. Na jaře 2010 LUS3 předskakovali kapele SUNSHINE na jejich koncertech po celých Čechách a Moravě.

O parádní zábavu se onoho večera 3.února kromě The Roads a Lus3 postará také předkapela Apathea. A že i oni to uměj pořádně rozbalit!

Vstupenky za 120,– Kč + poplatky zakoupíte v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu pak za 150,– Kč.

Více info na:

www.theroads.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.