Velká hudební bitva na festivalu Slavkov | ABradio.cz

Velká hudební bitva na festivalu Slavkov

  • Velká hudební bitva na festivalu Slavkov Fotogalerie (7)
    • 03.06.2009
    • Tisk

    Šestý ročník hudebního festivalu Slavkov 2009 přivítá nejen velké hvězdy českého hudebního nebe, včetně jediného open air vystoupení Hany Hegerové, ale i interprety nově nastupující hudební generace. To vše opět v romantickém zámeckém parku ve Slavkově u Brna v sobotu 20.června.

    Sdílejte článek:

Sobotní odpoledne a večer 20. června bude v romantickém zámeckém parku ve Slavkově u Brna patřit šestému ročníku hudebního festivalu Slavkov 2009. Role patronky se opět ujme Hana Hegerová, která zde vystoupí na svém zřejmě posledním open air koncertu a zároveň jedním z posledních vystoupení mimo Prahu v tomto roce.
Hudební festival ve Slavkově u Brna, přátelský pro všechny věkové kategorie, nabídne ve svém jednodenním programu pestrý průřez českou hudební scénou, který jistě potěší každého příznivce dobré hudby.
Letos vystoupí mladá skupina Fate Magazine(začátek koncertu v 15:00), oblíbených Sto zvířat (16:25), nadějný písničkář Tomáš Klus(18:05), Michal Hrůza (20:00) představí také novinky z právě připravovaného alba, Jaroslav Uhlíř(15:35) potěší malé i velké svými písničkami,Anna K. (19:00) určitě připěje svými hity k dobré náladě a dvě velké osobnosti Marta Kubišová(17:20) aHana Hegerová (20:55). Vypsaná fixa (21:50) bude tím pravým zakončením festivalu, kterým diváky provede Šárka Kubelková.
Festivalové brány se otevřou v 15 hodin, nudit se v areálu zámecké zahrady ale nebudete už od 13:30.
V letošním roce přiblíží detailní dění na scéně i velkoplošná projekce. Pro návštěvníky se ještě rozšíří nabídka občerstvení, na své si přijdou i vegetariáni či příznivci míchaných nealkoholických i alkoholických nápojů. Budou připraveny i létající lampiony splněných přání, které si bude moci vypustit do nebe každý, kdo zavítá ke stánku „libimseti.cz“, partnera festivalu.
Vstupenky jsou k dispozici na obvyklých předprodejních místech v Brně a okolí (seznam viz www.semilasso.cz) a v síti Ticketpro. Také v brněnském Semilassu, kde bude při nákupu většího množství vstupenek poskytnuta individuální množstevní sleva.
Cena vstupenkybude v předprodeji do 19. června 290 Kč a v den festivalu a přímo na místě akce pak pořídíte vstupenku za 330 Kč. Děti do 140 cm a vozíčkáři budou mít vstupné zdarma.
Na loňském ročníku festivalu bylo již rekordních 5 000 návštěvníků a pro větší pohodlí těch letošních bude zajištěna kyvadlová autobusová doprava z Brna a po skončení festivalu ze Slavkova zpět do Brna.
Více informací: www.slavkovfest.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.