Tradiční půlnoční s Prohrála v kartách

  • Tradiční půlnoční s Prohrála v kartách Fotogalerie (7)
    • 18.12.2010
    • Tisk

    Pro ty, kteří se po štědrovečerní večeři chtějí odreagovat jinak, než u televize či na mších…

    Sdílejte článek:

Pro ty, kteří se po štědrovečerní večeři chtějí odreagovat jinak, než u televize či na mších v kostelech, připravila skupina Prohrála v kartách rockovou „půlnoční“. Tento svůj již tradiční speciální koncert odehraje o štědrovečerní půlnoci 24. 12. v klubu Vagón v Praze na Národní třídě.

Klub bude pro veřejnost otevřený od 22 hodin. Od 23 h. se v ojedinělém předeprogramu představí branické uskupení Coolová dáma, vedené bubeníkem Prohrála v kartách Matoušem K. Řeřichou. Spolu s ním vánoční koledy v neobvyklé úpravě přednesou Pacouš a Ivouš. A od půlnoci pak bude pódium patřit Prohrála v kartách.

„Hrát na Štědrý večer je opravdu zvláštní. Už jen ten skokový přechod od intimní pohody u vánočního stromku do narvaného klubu je velký šok. Všichni už jsou tou dobou tak nějak uvolnění, takže to jede od začátku do konce a člověk navíc potká spoustu kamarádů, kteří už to taky mají jako takovou zvláštní vánoční tradici. A člověk i tak nějak snadno vytráví po tom večerním obžerství,“ říká zpěvák a kytarista kapely Filip Horáček.

Prohrála v kartách má na svém kontě tři alba, to poslední dvojité vydala pod názvem, KanibaLOVE v roce 2009 u vydava­telství Indies Scope. Frontman Filip Horáček je také držitelem dvou cen Anděl Akademie populární hudby za spoluautorství písní zpěvaček Anny K („Nebe“, 2000) a Anety Langerové („V bezvětří“, 2010).

Více info: www.prohrala.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.