Příští týden nás čeká mega koncert skupiny Tři sestry | ABradio.cz

Příští týden nás čeká mega koncert skupiny Tři sestry

  • Příští týden nás čeká mega koncert skupiny Tři sestry Fotogalerie (3)
    • 17.12.2010
    • Tisk

    Po pěti letech na den přesně, tedy 22.12.2010 zavítá česká rocková legenda Tři sestry spolu s orchestrem Hudebního Divadla Karlín do pražské Tesla arény, aby společně zakončili úspěšný rok oslav 25.výročí souboru Tři sestry.

    Sdílejte článek:

Již nyní můžeme říct, že se bude jednat o naprosto ojedinělou punkovou megashow. Jelikož Tři sestry slaví svých 25 let celý rok, tak jsou přeci jen již společensky unavení a z toho rezultuje fakt, že z původních dvaceti pěti písní, které měly zaznít na koncertě jako pěkný příměr k čtvrtstoletí existence, je nakonec neuvěřitelných 50 songů!!! Což je způsobeno známým jevem – při zvýšené konzumaci vidí člověk často dvakrát…

Z téhož důvodu Česká Televize pořídí 50 minutový záznam tohoto velkolepého koncertu, který bude následně odvysílán a ze kterého si Tři sestry udělají krásné 2DVD v délce celého koncertu.

Jako milí hosté vánočního koncertu, kteří odehrají své vlastní koncertní sety během večera, se představí česká punková skupina E!E* a Doctor P.P., německá mladá krev Green Frog Feet (D) a americká ďáblice Texas Terri Bomb (USA).

Zcela unikátním a ojedinělým bude společné vystoupení Tří sester s orchestrem a sborem Hudebního Divadla Karlín. Dále během 3 hodinového koncertního bloku Tří sester vystoupí jako gratulanti skupiny Wohnout, MRD a možná i další překvapení!

Program začíná již v 17:30 a celý večírek bude ukončen před půlnocí. Pro nedočkavce se Tesla aréna otevře již v 16:30.

Na koncertě bude využito špičkové zvukové a osvětlovací aparatury, včetně velkoplošné videoprojekce.

Vstupenky koupíte v předprodejních sítí:

TICKETPORTAL

EVENTIM a v pobočkách Bontonland, Exim Tours

TICKETART

TICKETPRO

Nejlevnější vstupenky zakoupíte v Hostinci: Na staré Kovárně – Kamenická 17,P 7, Na staré Sokolovně – Podolská 5, P 4, Na staré Cihelně – Kaberská 18, P8 a ve výčepu Železná Sparta – Dukelských hrdinů 32, P7

Další informace naleznete na www.trisestry.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.