Pražský klub Rock Café se zřejmě otevře až v březnu 2011

  • Pražský klub Rock Café se zřejmě otevře až v březnu 2011
    • 15.12.2010
    • Tisk

    V pražském klubu Rock Café se dnes odehraje první koncert po dvaceti měsících. Zatím se…

    Sdílejte článek:

V pražském klubu Rock Café se dnes odehraje první koncert po dvaceti měsících. Zatím se ale bude hrát pouze na zkoušku. Radnici Prahy 1 se totiž klub už dlouhou dobu nedaří odpovídajícím způsobem odhlučnit.

Klub je pro koncerty uzavřen od loňského dubna, hlasitá hudba totiž překračovala stanovené normy. Praha 1, jakožto majitel objektu, zaplatila nové odhlučnění, ale termín dokončení oprav se několikrát posouval.

Kdy se Rock Café oficiálně otevře, zatím není jasné. „Buďme realističtí optimisté (známe už to dodržování termínů) a řekněme si, že se vším všudy to pořádně oslavíme v březnu 2011,“ uvedla produkční Tereza Fišerová.

Ale již dnes se, v rámci zkušebního provozu, můžete těšit na koncert kapel From Our Hands, Shogun Tokugawa, Birds & Wolves a This Night Draws The End.

Navíc jde 80 korun z každé prodané vstupenky přímo na Záchranný chov Hněvice, který slouží k dočasnému pobytu nalezených psů a týraných psů odebraných majitelům. Za získané peníze bude přímo členy účinkujících kapel zakoupeno a do útulku doručeno to nejpotřebnější, co ubytovaní psi v tomto předvánočníjm období potřebují – léky, očkovací vakcíny, a zateplující podestýlka do kotců).

Začátek koncertu je v 18.30 hod.

Více info najdete na www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.