V březnu příštího roku vyjde nová deska Avril Lavigne

  • V březnu příštího roku vyjde nová deska Avril Lavigne Fotogalerie (12)
    • 11.12.2010
    • Tisk

    Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívá na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year's Rockin' Eve“.

    Sdílejte článek:

Lavigne na albu pracovala s osvědčenými dlouholetými spolupracovníky jako je Deryck Whibley, Evan Taubenfeld, Butch Walker a zejména skladatel a producent Max Martin. Lavigne ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o které se dělila se svými posluchači, a album Goodbye Lullaby není výjimkou. Osobní charakter alba je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než obvykle.

Mezi veselejší skladby na albu patří pilotní „What the Hell,“ nespoutaná oslava radosti a svobody, a „Stop Standing There,“ inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ale najdeme celou paletu pocitů: Lavigne vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby „Smile“, tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v „Push“, svou zranitelnou stránku odhaluje ve „Wish You Were Here“ a v titulní skladbě „Goodbye“ nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Mimo zdi nahrávacích studií je Avril Lavigne úspěšnou podnikatelkou, která navrhuje a řídí svou značku lifestylového oblečení Abbey Dawn, která se stačila celosvětově proslavit a začátkem tohoto měsíce zamíří do obchodů ve více než 50 zemích světa. Lavigne nedávno představila i svůj druhý parfém Forbidden Rose, který následoval po úspěšném Black Star, a v roce 2011 bude na trh uveden i její třetí parfém. Letos v září pak Avril Lavigne, inspirovaná svojí předešlou dobročinnou prací, založila vlastní charitativní společnost The Avril Lavigne Foundation. Ta ve spojení s dalšími významnými charitativními společnostmi navrhuje a realizuje různé programy a osvětové akce zaměřené na pomoc dětem a mladým lidem, kteří musí žít s vážnými onemocněními či handicapy.

Avril Lavigne zanechala v historii hudebního showbusinessu nesmazatelnou stopu tím, že prodala více než 30 miliónů kopií alb po celém světě a obdržela osm nominací na cenu Grammy a sedm nominací na kanadské Juno Awards. Na hudební scéně se jako blesk z čistého nebe objevila v roce 2002, kdy vydala kritikou oceňované album Let Go, na kterém se nacházely obrovské hity „Sk8r Boi“ a „Complicated“. Druhé album z roku 2004 nazvané Under My Skin debutovalo na 1. příčce hitparád časopisu Billboard, což se podařilo i s třetím albem The Best Damn Thing, na kterém zazářila skladba „Girlfriend,“ která se dostala na první příčky hitparád a její videoklip zaznamenal na YouTube více než 130 milionů zhlédnutí. Lavigne napsala i píseň „Alice“ ke kritikou oceňovanému filmu Alenka v říši divů režiséraTima Burtona, který ho natočil pro Disney Film.

Více informací naleznete na www.avrilelavigne.com.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.