Vysmáté léto Kadaň 2009

  • Vysmáté léto Kadaň 2009 Fotogalerie (16)
    • 30.05.2009
    • Tisk

    6. ročník festivalu Vysmáté léto aneb Rockfest Kadaň se hlásí. Pod Kadaňským hradem se na dvou pódiích zasměje více než dvacet kapel různých žánrů, na nové Hradní scéně bude převažovat smích rockový. Startuje se v sobotu 18. července v 10:00.

    Sdílejte článek:

  

Na hlavní scéně se představí:
Hot Pants, UDG, Marek Ztracený, Kryštof, Vypsaná fixa, Desmod, Sto Zvířat, Cocotte minute, Eddie Stoilow, MIG 21, Chinaski

Hradní scéna pak přinese:
Innominado, Keks, Už jsme doma, E!E, Arakain, X-left to die, Lety Mimo, Švihadlo, Hudba Praha, Blue Effect

Každý rok organizátoři šplhají o kousek nahoru po pomyslném žebříku. A jinak tomu nebude ani tentokrát. Největší změnou, kterou mohli letos přidat díky podpoře města, je druhá „hradní“ scéna pod Kadaňským hradem. Zde si na své přijdou hlavně rockovější fanoušci. Skupiny se budou částečně časově překrývat, a tak kdo bude chtít, tomu vystoupení žádné skupiny neunikne. Letošní festival bude hudebně barevnější, nebude chybět pohoda ani náležité občerstvení. V loňském roce na Vysmáté léto Kadaň přijelo 8 tisíc diváků.
Tak už jenom doufejme, že si návštěvníci festivalu nebudou hrát se zápalkami. To by moc k smíchu nebylo – poprvé byl kadaňský hrad zasažen velkým požárem v roce 1362, podruhé tu hořelo během třicetileté války.
Vstupné v předprodeji Ticketstream je 400 Kč na místě pak 500 Kč.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.