Nikki Sixx z Moteley Crue vydá knihu a novou desku se Sixx A. M. | ABradio.cz

Nikki Sixx z Moteley Crue vydá knihu a novou desku se Sixx A. M.

  • Nikki Sixx z Moteley Crue vydá knihu a novou desku se Sixx A. M. Fotogalerie (5)
    • 09.12.2010
    • Tisk

    Na internetu tento týden začal kolovat krátký teaser, který upozorňuje na chystanou knihu baskytaristy…

    Sdílejte článek:

Na internetu tento týden začal kolovat krátký teaser, který upozorňuje na chystanou knihu baskytaristy Nikkiho Sixxe z Motley Crue. Kniha ponese název „This Is Gonna Hurt“ s podtitulem „music, photography and life through the distorted lens of Nikki Sixx“ (hudba, fotky a život objektivem Nikkiho Sixxe).

This Is Gonna Hurt jde o fotky i příběh a vše se týká nejvýraznější osobnosti rock´n´rollových rebelů Motley Crue Nikkiho Sixxe. Jedná se o kolekci snímků a povídání, které odráží vztek, lásku, optimismus, temtonu a vše ostatní, co ovlivňuje jeho práci. Nikki vše líčí otevřeně a bez servítků, podobně jako tomu bylo v bestselleru The Heroin Diaries.

Opět se tu dočtete o řadě jeho excesů – o závislosti na drogách (všech, které na světě existují a podávaných všemi možnými i nemožnými způsoby), o cestě jeho kapely ke slávě, také o klinické smrti a znovuzrození, které Nikkimu přineslo závislosti zcela jiného ražení – závislost na hudbě, fotografování a lásce.

Už v roce 2001 vyšla kniha o Motley Crue nazvaná The Dirt, kam přistěli všichni členové kapely a také lidé, kteří se kolem ní nejvíce točili (manažeři, přítelkyně apod.). V roce 2009 měl jít původně do kin film na motivy knihy, což se ale nestalo. A upřímně… neumím si představit, kdo by členy kapely měl hrát a už vůbec mě nenapadá, od kolika let by takový snímek v kinech měl být přístupný… Jestli totiž nějaká kapela žila naplno ve stlyu „sex, drogy a rokenrol“, byli to rozhodně právě Motley Crue.

Ale zpět k This Is Gonna Hurt. Předmluvu napsala Nikkiho ex-přítelkyně, se kterou ještě letos v létě navštívil Prahu a která skončila v náručí bývalého manžela herečky Sandry Bullock Jesseho Jamese, osmadvacetiletá tatérka Kat Von D.

A co je u Nikkiho Sixxe nového na hudebním poli? Jeho kapela Sixx A. M. právě natáčí nové album, které vyjde zároveň s knihou.

This Is Gonna Hurt nabídne přes tucet Nikkiho fotek doplněných komentáři a příběhy, které se k nim váží. Nebudou chybět rozhovory s osobnostmi, jež se na fotkách objeví po Nikkiho boku.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.