Kabáti vtrhnou již v pátek do obchodů jako Banditi di Praga

  • Kabáti vtrhnou již v pátek do obchodů jako Banditi di Praga Fotogalerie (4)
    • 08.12.2010
    • Tisk

    Po ročních přípravách a dvouměsíčním intenzívním natáčení ve studiu Sono se zrodilo desáté studiové album skupiny KABÁT.

    Sdílejte článek:

Kabáti tímto albem, resp. jeho prodejem překročí hranici miliónu prodaných nnosičů. Každé CD Banditi di Praga obsahuje tiket s indentifikačním kódem. Majitel každého nosiče se může zaregistrovat na oficiálních webových stránkách skupiny a vylosovaný výherce dostane na pražském koncertu v rámci turné 2011 stejnou diamantovou desku jako všichni její členové.

Album je žánrově pestré – pánové nezapomněli na svoje tvrdší začátky, ale střihli si třeba i šanson. Textař a basák kapely Milan Špalek se opět vytáhl – segmenty jeho textů nemají šanci nezlidovět. Natruc kritikům je potřeba poznamenat, že to automaticky neznamená zmuchlat Banditi di Praga s odkazem na odpadkový koš. Stačí si písně opravdu poslechnout.

Svoje místo mají na albu také skladby Schody a Peří, prach a broky, které zaznějí v prvním českém 3D muzikálu F. A. Brabce V peřinách. Mimochodem pan režisér (a kameraman) natočí ještě v prosinci klip k titulní písni alba. Není asi potřeba připomínat, že F. A. Brabec s Kabátem již spolupracoval na klipech Burlaci a Malá dáma.

V pátek 10. 12. začíná album nabízet prodejní síť Tesco, od 17. 12. bude na pultech všech obchodů. Zahájení prodeje doprovodí autogramiády v Praze (12. 12. od 18:00 OC Letňany, 14.12. 15:00 OC Eden) a v Brně (16.12. 15:00 OC Futurum, 18:00 Avion Shopping Park).

Po autogramiádě 14. 12. v OC Eden předá EMI Josefu Vojtkovi, Milanu Špalkovi, Otovi Váňovi, Tomášovi Krulichovi a Radkovi Hurčíkovi Platinové desky za prodej 2CD Po čertech velkej koncert a Trojplatinové desky za prodej 2DVD Po čertech velkej koncert.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.