Support Lesbiens lákají na tradiční vánoční koncerty | ABradio.cz

Support Lesbiens lákají na tradiční vánoční koncerty

  • Support Lesbiens lákají na tradiční vánoční koncerty Fotogalerie (6)
    • 07.12.2010
    • Tisk

    Speciální vánoční koncerty skupiny Support Lesbiens, které proběhnou 14. a 15. prosince už…

    Sdílejte článek:

Speciální vánoční koncerty skupiny Support Lesbiens, které proběhnou 14. a 15. prosince už tradičně v pražském Lucerna Music Baru, budou mj. spojené také s veřejnou sbírkou pro Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Ten se zaměřuje na podporu komplexní péče o onkologicky nemocné kojence, děti a dospívající mládež absolvující léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně a LF MU Brno. Návštěvu koncertů a účast při sbírce přislíbila i prezidentka nadačního fondu Martina Šmuková.

Svými finančními prostředky budete moci přispět na dobrou věc, ale také za ně opět získat spoustu osobních dárků od samotných členů kapely. Hlavní „cenou večera“ bude soukromé vystoupení Support Lesbiens, takže se určitě máte na co těšit! A možná letos dorazí i kouzelník!

„Během koncertů odkryjeme fanouškům náš záměr s připravovaným albem, které chystáme na druhou polovinu roku 2011. Tentokrát je budeme chtít vtáhnout víc do dění. Všechny bližší informace se fanoušci dozví právě na těchto koncertech,“ slibuje frontman kapely Kryštof Michal.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream nebo na pokladně Lucerna Music Baru.

www.lmb.cz
www.supportlesbiens.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.