MOVEMBER 2010 vytěžil pro boj s rakovinou prostaty přes 100.000,- | ABradio.cz

MOVEMBER 2010 vytěžil pro boj s rakovinou prostaty přes 100.000,-

O víkendu byla v rámci MO GALA PARTY v prostorách pražského klubu HARD ROCK CAFE oficiálně ukončena kampaň MOVEMBER, která si klade za cíl šířit povědomí v boji proti rakovině prostaty.

V rámci kampaně, která proběhla během měsíce listopadu, jsme ve svém blízkém okolí mohli potkávat podivíny s různými variacemi knírků, jenž je „odznáčkem“ a poznávacím prvkem této kampaňě. Sympatizanti projektu si během celého měsíce pěstovali zajímavé variace na téma knír a šířili takto informovanost o závažnosti této choroby, učinii z ní veřejně diskutované téma a upozornili na důležitost prevence. Cílem kampaně bylo rovněž vybírat prostředky na konto nadace Onkologie pro 21 století. Tento v pořadí první ročník – nultý proběhl v roce 2009 – pomohl vybrat prostředky v hodnotě přes 100 000,– Kč.

Do projektu se opět zapojilo mnoho českých známých osobností, jako například Jan P. Muchow, Yemi A.D., frontman kapely J.A.R. Ota Klempíř, Michal Dvořák, designér Michal Froněk, Matěj Ruppert, kapela Niceland, kapela Eddie Stoilow, sjezdový lyžař Ondřej Bank, závodník FMX Martin Koreň, jachtař David Křížek a Miss ČR 2003, Lucie Váchová, jako MO sestra. Společnými silami informovaly veřejnost o možnosti vlastního finančního příspěvku na dárcovský účet Movemberu, jenž je hlavní sbírkou financí pro kampaň. Partner projektu, kterým je „Nadační fond onkologie pro 21. století“, obdrží plných 100 procent vybrané částky. V rámci víkendové MO GALA PARTY v Hard Rock Café byl rovněž zvolen muž letošního Movemberu, který se pochlubil nejzajímavějším knírem. Vítězem se stal choreograf a tanečník Yemi A.D.

Díky velké podpoře jak slavných osobností, tak i široké veřejnosti a partnerských organizací může projekt Movember pokračovat i v budoucnosti. Přispět můžete i vy, třeba dnes nebo kdykoliv po celý rok, na konto nadace 21 století a to jakoukoliv částkou na číslo účtu: 35–0060798309 / 0800. Velký dík patří společnostem Holmes Place, Hard Rock Cafe Praha a společnosti UPB. „Společnost Holmes Place se vždy ráda zapojuje do charitativních projektů, které jsou dobře zorganizované a jejichž cílem je opravdu pomoci dané skupině či věci. Movember mezi takové projekty určitě patří a navíc je vtipný a tak nás baví o to více. Příští rok se zase určitě zúčastníme a doufáme, že se na boj proti rakovině prostaty vybere zase o něco více peněz, než letos," řekl Sean Turner, marketingový ředitel společnosti Holmes Place. Jakub Janeček, managing director Ultra Premium Brands – Central Europe s.r.o. k letošnímu ročníku Movember řekl: „společnost Ultra Premium Brands ráda spolupracuje na akcích ve kterých má prsty Petr Vančura, protože u nás patří k nejlepším promotérům a “party manům“. Movember byla navíc dobročinná akce týkající se rakoviny prostaty, což je problematika která nás muže velice zajímá.“ Finální Movember party se konala v prostorech pražského Hard Rock Café. Zástupkyně tohoto hudebního světového řetězce komentuje Movember party slovy: „Hard Rock Cafe není jen špičková hudba a skvělé jídlo a pití, ale velký prostor a energie jsou zde věnovány řadě charitativních projektů. A právě proto se Hard Rock Cafe rozhodlo podpořit i charitativní kampaň Movember, podporující nadaci Onkologie pro 21. století, která si klade za cíl šířit osvětu o rakovině prostaty.“ Organizátoři projektu Movember děkuji všem ostatním partnerům za podporu a již nyní se těší na další ročník v listopadu 2011!

Více info:

www.movember.cz

http://www.facebook.com/movembercz

Dárcovský účet projektu Movember: 35–0060798309 / 0800

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.