Žebřík 2010 se odehraje v režii Tomáše Hanáka

  • Žebřík 2010 se odehraje v režii Tomáše Hanáka Fotogalerie (6)
    • 29.11.2010
    • Tisk

    Hudební ceny Žebřík 2010 vstupují do svého 19. ročníku. Fanoušci rozhodnou o největších…

    Sdílejte článek:

Hudební ceny Žebřík 2010 vstupují do svého 19. ročníku. Fanoušci rozhodnou o největších hudebních událostech a osobnostech osvědčeným dvoukolovým způsobem. Výsledky prozradí 4. března v DK Inwest v Plzni moderátoři Tomáš Hanák a Klára Vytisková.

V lednu můžete volit bez omezení do všech deseti vyhlášených kategorií, v únoru pak hlasovat pro některé z pěti nominovaných kandidátů. Vylosovaní respondenti ankety získají hodnotné ceny včetně pronájmu vozu Peugeot 207.

Jména třech nejlepších v sekcích Skupina, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Skladba, Videoklip, Hudební DVD, Film i v jediné záporné kategorii Průser roku se dozvíme 4. března na slavnostním vyhlášení v plzeňském Domě kultury Inwest.

Bezmála šestihodinovou show vás provede Tomáš Hanák: „Těším se už proto, že se mi krapet zhoršuje sluch – a předpokládám, že na Žebříku do toho budou kapely řezat a mydlit natolik nesmlouvavě, že něco uslyším i já. Taky mi někdo říkal, že Žebřík je vždycky skvělej mejdan – a já byl na mejdanu naposled v Severní Koreji, v Pchjongjangu, když tam byl Světový festival mládeže! A samozřejmě se těším i na malou Vytiskovic Klárku, vždyť já ji znám jako takovýhodle drobečka! No, jak by řek vltavín Robert Nebřenský: hurá kytary, hurá skupiny, můžem si zatančit – a s námi kostely, ryby a ptáci!“

Lahůdkou koncertního programu bude exkluzivní projekt Best Of David Koller. „Od Davida zazní nejen skladby z nového alba Tady a teď, ale hlavně největší hity celé jeho kariéry – od Jasné páky, Lucie, Pusy, Kollerbandu i ze sólových desek. Na pódiu ho podpoří spousta minulých i současných spoluhráčů,“ říká ředitel hudebních cen Jarda Hudec.

Speciální koncerty předvedou také Sunshine, které podpoří písničkář Niceland, dále Nightwork, a také Xindl X s Olgou Lounovou. Program bude ještě doplněn o další atraktivní účinkující.

Žebřík 2010 odvysílá 14. března na ČT1. Z celé akce poběží přímý internetový přenos.

Xindl X – Anděl

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.